Samsung

Samsung Galaxy Note 10.1 2015 Edition przyłapany w Sieci!

Jakub Szczęsny
Samsung Galaxy Note 10.1 2015 Edition przyłapany w Sieci!
5

Rok temu, jeszcze nie na Antywebie zachwycałem się niesamowitym wręcz i wzorcowym według mnie tabletem Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition. Połączenie eleganckiego designu, świetnego ekranu i rysika świetnie współpracującego z oprogramowaniem zawartym w tablecie spowodowało, iż moja recenzja tego...

Rok temu, jeszcze nie na Antywebie zachwycałem się niesamowitym wręcz i wzorcowym według mnie tabletem Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition. Połączenie eleganckiego designu, świetnego ekranu i rysika świetnie współpracującego z oprogramowaniem zawartym w tablecie spowodowało, iż moja recenzja tego urządzenia opierała się głównie na punktowaniu jego zalet. Ku mojej uciesze okazuje się, że już niedługo zobaczymy kolejne urządzenie, z 2015 na końcu.

Kolejny przedstawiciel niezwykle udanej serii zostanie wydany prawdopodobnie niedługo, sądząc przynajmniej po tym zrzucie ekranu. Ten pochodzi bezpośrednio ze strony Samsunga. Na screenie widać stronę prezentującą usługę oraz urządzenia, w których jest ona zawarta. Wśród nich jest także i Note 10.1 2015 Edition, zatem można to traktować jako omyłkową, acz bezpośrednią zapowiedź. Tym bardziej wiarygodną, iż pochodzi ona od samego producenta.

Nie jest to także literówka (cyfrówka, zwał jak zwał) ze strony osoby odpowiedzialnej za aktualizacje opisów na stronach producenta, bo owe urządzenie zostało wymienione obok swojego poprzednika. Na oficjalne informacje ze strony Samsunga należy jeszcze chwilkę poczekać, ale nie uważam, by oczekiwanie trwało jakoś szczególnie długo. Pewnikiem jest natomiast to, że do tabletu zostanie dołączony fenomenalny rysik S-Pen, ekran o przekątnej 10,1 cala (zapewne w bardzo wysokiej rozdzielczości), wykonany ponadto w technologii AMOLED, co oczywiście zagwarantuje świetne odwzorowanie kolorów i głęboką czerń. Zastanawiam się nad procesorem tego urządzenia - to prawie na 100% będzie Snapdragon, ale nie jestem w stanie określić, czy będzie to jednostka cztero czy ośmiordzeniowa. Natomiast spodziewam się, że Samsung wraz z Note 10.1 2015 Edition pokaże nową, ulepszoną wersję TouchWiz'a w Androidzie 5.0 Lollipop.

Możemy być jednak pewni, że Note 10.1 2015 Edition będzie świetnym urządzeniem - poprzednie urządzenia co generacje mocno podnosiły poprzeczkę - tak zapewne będzie i w tym wypadku. Tego także oczekuję ja.

Grafika: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Samsung NotenoteSamsung Galaxy