Samsung

Ciekawi jak wygląda Samsung Galaxy Fold od środka? Są już pierwsze zdjęcia

Kamil Świtalski
Ciekawi jak wygląda Samsung Galaxy Fold od środka? Są już pierwsze zdjęcia
4

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy Fold od środka. Ciekawi jak wygląda rewolucyjna konstrukcja od wewnątrz?

Nie pamiętam już kiedy jakieś urządzenie budziło równie dużo emocji, co Samsung Galaxy Fold. I mimo że do premiery zostało jeszcze kilka dni — pierwsi recenzenci mają już gadżety w swoich rękach — i... zdążyli już nawet poinformować świat, że ekrany w ich egzemplarzy zepsuły się po jednym dniu (w niektórych przypadkach nieco im w tym pomogli zrywając folię ochronną, której nie powinni byli). Jako że gadżet jest zupełną nowością na rynku, wielu było zainteresowanych jak cała ta konstrukcja wygląda od środka. Odpowiedź na to pytanie już nadeszła — bo jeden ze szczęściarzy w których ręce wpadł już Samsung Galaxy Fold zdecydowali się go rozebrać i pokazać od wewnątrz.

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold to jednak nieporozumienie? Ich ekrany „łamią” się po… jednym dniu?!

Samsung Galaxy Fold: tak wygląda nowy gadżet od środka

Wszystkie zdjęcia wnętrza rewolucyjnego smartfona od Samsunga pochodzą z chińskiego mikrobloga Weibo. Ich autor zdecydował się po jakimś czasie usunąć swój wpis, ale jak wiadomo — w sieci nic nie ginie. Twierdził że warstwa z ekranem była lekka, giętka i porównał ją do gumy. Największą zagadką dotychczas był mechanizm który pozwala na efektywne składanie i rozkładanie urządzenia. Skomplikowany zawias z zębatkami skrywa taśmy, które łączą to wszystko w całość i pozwalają mu działać. A zresztą, co ja będę Wam opowiadał — sami podejrzyjcie sobie konstrukcję, zestaw akumulatorów i aparatów fotograficznych od wewnątrz:

Na profesjonalne rozbiórki i analizy jeszcze przyjdzie czas — prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni dostarczą takowej specjaliści z iFixit, którzy ocenią całą konstrukcję i poziom trudności związany z naprawą i wymianą tamtejszych komponentów. Tę potraktujcie raczej w formie weekendowej ciekawostki.

Źródło: Engadget, Android Police.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu