Samsung

Nowe Galaxy Buds 2 wyjmiecie z Poke Balla. Nadchodzi specjalna edycja słuchawek Samsunga

2

Był smartfon, teraz czas na specjalną edycję słuchawek. Edycji specjalnych Samsunga z Pokemonami nigdy dość!

Miesiąc temu Samsung zapowiedział Samsung Galaxy Z Flip 3 w specjalnej edycji z Pokemonami. Ale przecież w dzisiejszych czasach smartfon bez słuchawek jest... najzwyczajniej w świecie niekompletny. Na szczęście koreański gigant nie kazał nam za długo czekać na dodatek w specjalnym, limitowanym, etui. I to perfekcyjnie wpisującym się w konwencję.

Galaxy Buds 2 w specjalnej edycji z Pokemonami. Etui w kształcie Poke Balla

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 trafiły do sprzedaży minionej jesieni — i jak pisał Kamil w swojej recenzji, są definicją mieszanych uczuć. Mimo wszystko to wysokiej jakości sprzęt, który... najzwyczajniej w świecie da się lubić i ma już tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie. Teraz sprzęt doczeka się nowego etui — tematycznie związanego z jedną z najważniejszych marek popkulturowych na świecie — serią Pokemon.

Poza samym Poke Ballem, w zestawie znajdziemy także naklejkę z wizerunkiem kieszonkowych stworków. Te jednak będą dystrybuowane losowo, co otwiera ścieżkę do staroszkolnej wymiany stworków z przyjaciółmi. Mimo wszystko miło, że producent pomyślał o takim szczególe, który fani marki z pewnością docenią.

Specjalna edycja słuchawek została oficjalnie zaprezentowana, ale wciąż nie poznaliśmy jej ceny. Według serwisu SamMobile taka przyjemność miałaby kosztować około 465 zł (130 tys. koreańskich wonów). Jeżeli jesteście zainteresowani takim produktem — radziłbym mocno śledzić temat, bowiem wszystkie dotychczasowe kolaboracje znikały z rynku w mig. A prawdopodobnie te słuchawki także będą produktem limitowanym, który — tak jak smartfon Galaxy Z Flip 3 — na starcie tarfi wyłącznie na koreański rynek. Czy (i kiedy) możemy spodziewać się go gdzie indziej - na tę chwilę nie wiadomo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news