Gry

Sainst Row 2 za darmo, pozostałe części przecenione na GOG.com

Konrad Kozłowski
Sainst Row 2 za darmo, pozostałe części przecenione na GOG.com
4

Macie ochotę na nieco szaleństwa? Druga odsłona Saints Row będzie dostępna za darmo na GOG.com jeszcze przez 40 godzin. Przecenione zostału także inne części serii Saints Row.

GOG.com we współpracy z Deep Silver przygotowali specjalną ofertę - Saints Row 2 udostępnione zostało zupełnie za darmo. Jedyne co musicie zrobić, to odwiedzić tę stronę (bądźcie zalogowani!) i zadeklarujecie chęć zdobycia Saints Row 2 bez żadnych opłat. Na następnej stronie potwierdzamy i gotowe. Oferta aktualna będzie do soboty, 22 kwietnia

W międzyczasie możecie też skorzystać z innych promocji na tytuły od Deep Silver, w tym pozostałe części Saints Row. Przeceny sięgają nawet -75%. Ta promocja potrwa znacznie dłużej, bo do 27 kwietnia. Dla przykładu, Saints Row IV: Game of the Century Edition zakpicie już za niewiele ponad 5 dolarów, Saints Row: The Third - The Full Package za niecałe 4 dolary, podobnie jak Saints Row: Gat out of Hell.

Co więcej, jeśli posiadacie tytuły z serii Saints Row na Steamie, to dzięki usłudze connect.gog.com możecie przenieść je do swojej biblioteki GOG.com, gdzie gry pozbawione będą zabezpiczenia DRM.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Saints Row