Felietony

Ryj Kuźniara – naprawdę dobra akcja

Grzegorz Marczak
Ryj Kuźniara – naprawdę dobra akcja
127

Nie jestem wielkim fanem Jarosława Kuźniara. Uważam, że wiele razy sam prowokował swoich hejterów. Jednak z jednym się z nim zgadzam. Z hejtem w sieci da się walczyć i powinno się walczyć. Jak? Tego możecie się dowiedzieć na stronie akcji, w którą zaangażowany jest Kuźniar czyli HEJTstop Nie ma n...

Nie jestem wielkim fanem Jarosława Kuźniara. Uważam, że wiele razy sam prowokował swoich hejterów. Jednak z jednym się z nim zgadzam. Z hejtem w sieci da się walczyć i powinno się walczyć. Jak? Tego możecie się dowiedzieć na stronie akcji, w którą zaangażowany jest Kuźniar czyli HEJTstop

Nie ma nic gorszego niż obojętność na to jak jedna osoba ubliża drugiej ze względu na rasę, pochodzenie, wiarę, przekonania itp. Nie można być obojętnym wobec takich postaw w naszym otoczeniu i wbrew temu, co się wydaje można z tym skutecznie walczyć.

Film wspierający akcję, naprawdę mocny przekaz:

https://www.youtube.com/watch?v=IwqrsPAAfuw

Polecam przejrzeć dokładniej stronę HEJTstop, jest tam wiele poradników odnośnie tego jak możemy zgłaszać niewłaściwie zachowania w różnych serwisach internetowych, do czego gorąco zachęcam.

Internet i serwisy społecznościowe mogą być naprawdę fajnym i przyjaznym miejscem na wszelkie dyskusje o ile sobie o to zadbamy. Widzę to po moim przykładzie - od kiedy zacząłem regularnie blokować osoby, z którymi nie mam przyjemności rozmawiać nagle okazuje się, że dyskutować można normalnie na każdy temat. Bez hejtu, wyzwisk i sugerowania jaki ma się poziom inteligencji.

Oczywiście nie jest to łatwe, wymaga to czasu i odrobiny dobrej woli, ale się da.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot