Gry

Ruszyło nowe Humble Bundle z grami na PlayStation! Dużo dobra, za mało pieniędzy

Kamil Świtalski
Ruszyło nowe Humble Bundle z grami na PlayStation! Dużo dobra, za mało pieniędzy
6

Zestaw solidnych gier na konsole Sony za niewielkie pieniądze? Czemu nie! Tym razem na PlayStation 3 i PlayStation 4 można obkupić się w gry z katalogu THQ za niewielkie pieniądze.

Ruszyło najświeższe konsolowe Humble Bundle. Nie jest to pierwszy raz, kiedy możemy nabyć konsolowe gry w ramach akcji. Jeszcze kilka lat temu takie przywileje były zarezerwowane dla graczy PCtowych. Szlaki przetarły paczki gier dla konsol Nintendo, a później mogliśmy obkupić się w zestaw fenomenalnych gier od Capcom za niewielkie pieniądze. Teraz nadeszła kolej na nowy zestaw, w którym znalazły się produkcje z katalogu THQ.

Próg pierwszy

I tak oto wpłacając co najmniej dolara, w nasze ręce trafią:

 • The Book of Unwritten Tales 2 (PS4)
 • Red Faction (PS4)
 • Super Dungeon Bros. (PS4)
 • Deponia (PS4)
 • ArcaniA: The Complete Tale (PS4)

Widać że pokuszono się o solidny miks gatunkowy już przy najniższym progu. Bo między The Book of Unwritten Tales 2 (przygodówka typu wskaż-i-kliknij), klasykiem w postaci Red Faction (strzelanina z perspektywy pierwszej osoby), a  Super Dungeon Bros. (hack'n'slash) jest spory rozrzut. Deponia czaruje humorem od... zawsze, zaś ArcaniA: The Complete Tale to nic innego, tylko odświeżona wersja Gothic 4. Serii, która cieszy się nad Wisłą ogromną popularnością od samego początku.

Próg drugi

Drugi próg (przekroczenie średniego pułapu), zapewni nam dostęp do:

 • Legend of Kay Anniversary (możemy wybierać między kluczem dla PS3 albo PS4)
 • Battle Worlds Kronos (PS4)
 • Destroy All Humans! (PS4)
 • Destroy All Humans! 2 (PS4)

Tutaj również nie można narzekać na różnorodność. Battle Worlds Kronos to średniej jakości strategia turowa, Legend of Kay Anniversary to nieco odkurzona wersja świetnej platformówki z czasów PlayStation 2. Zaś seria Destroy All Humans! to także powracające sprzed dwóch generacji klasyczne gry akcji. Ociekające humorem i po brzegi wypełnione akcją i... kosmitami!

Próg trzeci

Jeżeli zdecydujecie się wpłacić co najmniej piętnaście dolarów, oprócz powyższych do waszej kolekcji zawitają także:

 • MX vs. ATV Supercross (PS3)
 • Darksiders (PS3)
 • Darksiders II (PS3)
 • MX vs. ATV Supercross Encore (PS4)
 • Darksiders Warmastered (PS4)
 • Darksiders II Deathinitive Edition (PS4)

Motocrossowe szaleństwa w dwóch odsłonach, a także obie części Darksiders w wersjach podstawowych dla PS3, oraz odświeżonych — dla PS4. Wiele godzin doskonałej zabawy zarówno dla miłośników szybkiej jazdy po błocie, jak i gier przygodowych z elementami zręcznościowymi. Darksiders daleko do ideału, ale obie odsłony serii mają pewien urok który sprawia, że przez wiele godzin trudno oderwać się od konsoli. Od razu jednak mówię, że jeżeli tylko macie możliwość — wybierzcie odsłony na nowsze konsole. Działają o wiele sprawniej.

Tylko dla amerykańskich kont, ale...

Niestety, sprawy mają się analogicznie do poprzedniego zestawu dla konsol Sony. Tym razem także kody dostępne są wyłącznie dla amerykańskich kont PlayStation Network. Pewnie wielu z was już takowe posiada, a jeśli nie — to założenie nie zajmie wam więcej niż kilku minut. W sieci bez problemów znajdziecie zestaw poradników jak to zrobić krok po kroku. Później wystarczy tylko użyć kod i już można cieszyć się grami. Swoją drogą szkoda, że znowu trzeba kombinować. W przypadku Nintendo za drugim razem można było już wybrać region kodów. Chociaż tam sprawa była bardziej skomplikowana, bo przecież zarówno 3DS jak i Wii U posiadały blokady regionalne.

Gdzie kupić gry?

Jak zwykle w przypadku Humble Bundle, zestaw można nabyć pod adresem https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu