Gry

Rusza Wiosnobranie na Muve.pl. Ponad tysiąc gier, z czego wiele przecenionych o nawet 80 proc.

TP
Tomasz Popielarczyk
6

Regularne promocje są już tradycją w polskich (i nie tylko) sklepach z cyfrowymi wersjami gier. Na Muve.pl rusza właśnie jedna z najfajniejszych tego typu akcji - Wiosnobranie.

Wiosnobranie ruszyło dokładnie dziś o godzinie 12:00. Tradycyjnie cała akcja potrwa 10 dni, w trakcie których wybrane gry będą oferowane z dużymi rabatami. Łącznie przecenionych ma zostać ponad tysiąc produkcji, a zniżki sięgną nawet 80 proc. Nowa oferta ma się pojawiać codziennie w południe.

Pierwszego dnia obniżono ceny 98 gier oraz dodatków. Pełną listę znajdziecie na stronie akcji, gdzie oczywiście można od razu dokonać też zakupu. Poniżej zamieszczam najciekawsze z promocji:

  • BioShock Triple Pack w cenie 33,98 zł (cena sugerowana 169,9 zł) - trzy części jednej z najbardziej klimatycznych, steampunkowych strzelanek. Jeżeli lubicie tego typu klimaty, zdecydowanie nie można przejść obok gry obojętnie.
  • Europa Universalis IV w cenie 32,48 zł (cena sugerowana 129,9 zł) - moim zdaniem najlepsza na rynku gra z gatunku "grand strategy". Prowadzimy kraj do potęgi przez kilka różnych epok historycznych. Rozbudowane mechanizmy, masa możliwości i niebanalnych rozwiązań, a także regularnie wydawane aktualizacje sprawiają, że ta gra to pożeracz czasu. Kupujecie na własną odpowiedzialność. Dziś przeceniono też szereg dodatków do niej: Conquest of Paradise w cenie 12,48 zł (cena sugerowana 49,9 zł), Common Sense w cenie 11,98 zł (cena sugerowana 47,9 zł) oraz El Dorado w cenie 11,98 zł (cena sugerowana 47,9 zł)
  • King's Bounty Gold Edition w cenie 10 zł (cena sugerowana 39,99 zł) - coś podobnego do serii Heroes z uniwersum Might & Magic. Kiedy jednak ta ostatnia podupadła, King's Bounty trzyma niezły poziom. Nie jest to nowa gra, ale fani gatunku powinni być usatysfakcjonowani.
  • NBA 2K16 w cenie 79,95 zł (cena sugerowana 159,9 zł) - co tu dużo pisać, najlepsza koszykówka, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Edycja 2k16 to rewelacyjny tryb fabularny wyreżyserowany przez Spike'a Lee.
  • Paradox Grand Strategy Collection w cenie 79,75 zł (cena sugerowana 319 zł) - wielka paczka strategii od Paradox Interactive. Tylko dla hardkorów, którzy nie mają co robić z życiem. Nie polecałbym, bo to gorsze od narkotyków, ale jest duża obniżka.
  • Project CARS (PC) w cenie 40,46 zł (cena sugerowana 119 zł) - Świetny symulator wyścigów samochodowych z przepiękną grafiką, wiernie odwzorowanymi trasami i masą niebanalnych aut.
  • Super Street Fighter IV Arcade Edition (PC) w cenie 9,99 zł (cena sugerowana 49,99 zł) - Nowy Street Fighter budzi mieszane uczucia. Czwórka na jego tle ciągle wypada bardzo solidnie, a teraz jest dostępna za grosze. Fani bijatyk pewnie już mają, a wszystkim pozostałym przyda się na imprezę lub rozwiązywanie konfliktów z żoną.

Kolejne obniżki pojawią się jutro o godzinie 12:00. Jeżeli wpadnie mi w oko coś ciekawe, będę o nich informował w porannych prasówkach. Tradycyjnie ostatniego dnia zapewne udostępnione zostaną wszystkie gry w promocyjnych cenach (wykluczając te, które się wyprzedadzą). Nic się zatem nie stanie, jeżeli przeoczycie interesujące Was tytuły.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeGrymuve.pl