Seriale

Russian Doll powraca w drugim sezonie! Nie mogę się doczekać aż będę mogła go zapętlić

Weronika Makuch
Russian Doll powraca w drugim sezonie! Nie mogę się doczekać aż będę mogła go zapętlić
6

Netflix ogłosił, że Russian Doll otrzyma drugi sezon. Fani raz jeszcze będą mieli okazję oglądać świetna kreacje Natashy Lyonne.

Główna bohaterka Russian Doll, Nadia, przeżywa marzenie wielu studentów. W kółko i w kółko powtarza swoją urodzinową imprezę. Niestety w jej trakcie również wielokrotnie umiera. Wpadła w pętlę czasową, kompletnie nie rozumie, dlaczego i jak to się stało. W pierwszym sezonie oglądaliśmy zmagania Nadii, która musiała zmierzyć się z tym nieprzeciętym problemem. Jak będzie wyglądała fabuła drugiego? Tego niestety jeszcze nie wiemy. Natasha Lyonne na Recode's Code Conference w Arizonie wyznała, że ekipa Netflixa zaserwuje nam historię opartą na tej samej zasadzie, co pierwsza jej część.

Russian Doll otrzyma 2. sezon. Czy trzeci również zostanie potwierdzony?

Natasha Lyonne już od pierwszego sezonu miała duży wpływ na serial. Wystąpiła w roli scenarzystki oraz reżyserki. Główna ekipa złożona była z samych kobiet. Natashy w roli reżyserek towarzyszyły Lesly Headland (Sypiając z innymi, Wieczór panieński) oraz Jamie Babbit (Dziewczyny, Castle). Scenariusz współtworzyła ze wspomnianą Headland oraz Amy Poehler (Parks and Recrations, Wredne dziewczyny). Wszystko wskazuje na to, że panie będą współpracować ze sobą ponownie. W trakcie tworzenia pierwszego sezonu świetnie się dogadywały. Scenarzystki zgodnie przyznają, że historię Nadii w głowach rozbiły na trzy sezony. Oby faktycznie Netflix zdecydował się wypuścić ich aż tyle.

Natasha Lyonne przyznała, że jest zachwycona wizją kontynuowania serialu. Ma głowę pełną pomysłów oraz zapał do działania. Nie chce utracić tego, co stało się charakterystycznymi elementami serialu, jego sercem. Russian doll, wedle zapewnień ekipy, wciąż będzie bardzo ciekawy i klimatyczny. Pierwszy sezon został przyjęty wyjątkowo ciepło przez krytyków, jak i widzów. Druga część przygód Laleczki ma wysoko postawioną poprzeczkę. Wierzę jednak, że Netflix stanie na wysokości zadania, a fani otrzymają fenomenalny spektakl. Twórcy podobno wyciągnęli wiele lekcji z produkcji pierwszego sezonu i są zdeterminowani, aby powtórzyć sukces.

Dla Natashy Lyonne najbliższe miesiące będą bardzo intensywnym okresem. Aktorka nie tylko będzie odgrywała rolę Nadii w Russian Doll, ale również zakończy siedmioletnią przygodę z dramatem więziennym Orange is the New Black. Serial produkcji Jenji Kohan zaserwuje fanom ostatni sezon już 26 lipca. Wszystkim spragnionym występów Lyonne serdecznie polecam nadrobienie serii, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Siedem sezonów to idealny wybór, który nie tylko umili oczekiwanie na Russian Doll, ale również pokaże zdolności Natashy Lyonne w innym świetle. Trzeba przyznać - aktorka ma swój czas. Życzę jej jak najlepiej!

Źródło: Endgadet

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu