Moje przemyślenia

Rozstrzygnięcie konkursu z mPotworem w roli głównej

GM
Grzegorz Marczak
4

mPotwór to aplikacja służąc do doładowań kart pre-paid dostępna dla użytkowników Android oraz dla użytkowników telefonów od firmy Apple. W konkursie zabawa polegała na wypróbowaniu aplikacji i doładowaniu swojego telefonu za co można było wygrać zwrot doładowania, zegarek PayPass z 100 PLN a...

mPotwór to aplikacja służąc do doładowań kart pre-paid dostępna dla użytkowników Android oraz dla użytkowników telefonów od firmy Apple.

W konkursie zabawa polegała na wypróbowaniu aplikacji i doładowaniu swojego telefonu za co można było wygrać zwrot doładowania, zegarek PayPass z 100 PLN a dla osoby która najwięcej razy doładuje swój telefon nagrodą główną był Sony Ericsson XPERIA ARC S.

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w zabawie, zwycięzcom konkursu i głównej nagrody został Jacek D, któremu również udało się zdobyć jedne z zegarków. Drugi zegarek trafia do rąk Ewy Brzozowskiej. Reszta zwycięzców o wygranych zostanie poinformowana mailowo (zwycięzcy zwrotów doładowań). Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursMobile