Polska

Rozpoznajemy.pl - serwis na bazie forum Vanilla

Grzegorz Marczak
Rozpoznajemy.pl - serwis na bazie forum Vanilla
1

Rozpoznajemy.pl dla tych którzy się dobrze przyjrzą powstało na skrypcie forum Vanilla (bardzo prosty i przyjemny skrypt, niestety funkcjonalnie mało zaawansowany). Sam serwis to miejsce gdzie możemy zadać pytanie na temat jakiejś piosenki, a ktoś inny podpowie nam co to za utwór wykonawca itp. N...

Rozpoznajemy.pl dla tych którzy się dobrze przyjrzą powstało na skrypcie forum Vanilla (bardzo prosty i przyjemny skrypt, niestety funkcjonalnie mało zaawansowany). Sam serwis to miejsce gdzie możemy zadać pytanie na temat jakiejś piosenki, a ktoś inny podpowie nam co to za utwór wykonawca itp.

Nie chciałem jednak pisać o samym serwisie (bo nie wydaje mi się on czymś interesującym), ale o fakcie, że autorzy stworzyli go na bazie forum dyskusyjnego (które zresztą jest używane jako forum na antyweb).

Muszę przyznać, że jest to dość ciekawa implementacja Vanilla i nie wygląda wcale tak fatalnie (gorzej jest z oprawą zrobioną przez autorów czyli logo i kolory). Oczywiście nie wróżę autorom łatwego życia jeśli chcieli by rozwijać serwis, który powstał na bazie forum (schody rozpoczynają się zawsze nieco później), ale na samo sprawdzenie pomysłu (abstrahując od tego konkretnego przypadku) na początek może się nadać.

Informacja o serwisie z startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu