Felietony

Przeciw przeciw.pl?

Grzegorz Marczak
Przeciw przeciw.pl?
25

Przeciw.pl to nowy serwis badający "przeciw" jakim partiom jesteśmy. Autorzy serwis uznali, że jeśli jesteśmy przeciw jakimś partiom to resztę popieramy i na tej zasadzie budują ranking popularności partii. Nieco pokrętna ideologia (osobiście wolę być za kimś lub czymś niż przeciw) oraz...


Przeciw.pl to nowy serwis badający "przeciw" jakim partiom jesteśmy. Autorzy serwis uznali, że jeśli jesteśmy przeciw jakimś partiom to resztę popieramy i na tej zasadzie budują ranking popularności partii.

Nieco pokrętna ideologia (osobiście wolę być za kimś lub czymś niż przeciw) oraz pomysł na serwis może budzić pewnego rodzaju niezrozumienie. Nie wszystko jest przecież czarno białe i to, że jestem przeciw Samoobronie nie oznacza, że popieram PSL. Czyli aby tak naprawdę oddać głos na partię, którą popieram muszę być przeciw wszystkim innym ugrupowaniom - przypomina mi to nieco logikę postępowania naszego rządu, który obecnie jest przeciwnikiem wszystkich partii (chociaż może już coś się zmieniło).

Przeciw jest "powered by idziemy.net" - cokolwiek to znaczy.

W każdym razie polityka staje się ostatnio tematem zainteresowań wielu serwisów. Niedawno powstał gover.pl, wiadomości24.pl starają się zrobić prawybory w internecie, przeciw jest przeciw, kto będzie następny?

Znalezione na startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu