Polska

Ile tak naprawdę zarabiamy w internecie?

GM
Grzegorz Marczak
6

Bardzo jestem ciekawy ile tak naprawdę zarabiacie w internecie. Chodzi mi o przychód generowany przez wasz biznes, wasze serwisy internetowe, sklepy oraz jakąkolwiek inną działalność w internecie. Tak naprawdę o samych kwotach nikt nie chce mówić (i nie ma czemu się dziwić), ale może dzięki anki...

Bardzo jestem ciekawy ile tak naprawdę zarabiacie w internecie. Chodzi mi o przychód generowany przez wasz biznes, wasze serwisy internetowe, sklepy oraz jakąkolwiek inną działalność w internecie.

Tak naprawdę o samych kwotach nikt nie chce mówić (i nie ma czemu się dziwić), ale może dzięki ankiecie uzyskamy choć pewien pogląd na to jak kształtują się nasze zarobki w internecie? (oczywiście pytanie można by uszczegółowić odnosząc się do konkretnej formy zarabiania - ale to może później).

Zapraszam do wypełnienia ankiety na ten temat:


[poll=3]

W ankiecie założyłem pewne przedziały kwotowe, które moim zdaniem powinny nam pokazać chociażby ogólną dywersyfikacje naszych zarobków. Oczywiście nie zobaczymy różnicy między 10,000 a 50,000 tysiącami ale będziemy widzieli czy serwisy w Polsce zarabiają setki czy tysiące a może dziesiątki tysięcy złotych.

Wyniki powyższej ankiet postaram się poddać małej interpretacji (oczywiście o ile zbierze się miarodajna próba).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu