Gry

Rozgrywka #88 - czas ubrać skóry i wsiąść na metalowego rumaka

Piotr Kaźmierczak
Rozgrywka #88 - czas ubrać skóry i wsiąść na metalowego rumaka
31

Rozgrywka 88 jest jak Droga 66. Długa, prawie bezkresna, z pięknymi widokami. I warkotem potężnych silników. Nawiązanie nie jest bezpodstawne - oprócz dyskusji poświęconej najnowszej części Wolfensteina, skupimy się na dość “specyficznej” produkcji, jaką jest Ride to Hell: Retribution. Przygotujcie...

Rozgrywka 88 jest jak Droga 66. Długa, prawie bezkresna, z pięknymi widokami. I warkotem potężnych silników. Nawiązanie nie jest bezpodstawne - oprócz dyskusji poświęconej najnowszej części Wolfensteina, skupimy się na dość “specyficznej” produkcji, jaką jest Ride to Hell: Retribution. Przygotujcie się na ponad trzy godziny słuchania!

Wspomniany Ride to Hell przyćmił większość omawianych tytułów. Jednak nie z tego powodu, że jest to tak wyborna gra. To produkcja tak tragiczna, że trudno to opisać w kilku słowach.

Oprócz tego omawiamy najnowszego Wolfensteina. Mało kto spodziewał się, że w tak udany sposób uda się wskrzesić lekko zapomnianą markę. Nie mogliśmy pominąć także arcy ciekawego tytułu jakim jest Transistor. Nasze apetyty na ten tytuł były podsycane wspomnieniami z Bastionu - wszak to samo studio jest odpowiedzialne za obie gry.

Spodziewajcie się również dużej dawki humoru i ciekawych rad wprost z tajemniczej książki Kuldana. A dodatkowo, tylko u nas - najlepszy przepis na zupę oraz relacja z pierwszego spotkania Mikiego Di z legendarnym Gulashem znanym z Secret Service i NEO Plus! Zapraszamy do słuchania i komentowania.

Gry:

  • Ride to Hell: Retribution,
  • Wolfenstein: The New Order,
  • Transistor,
  • Earth Defence Force 2017 Portable.

Kultura:

  • Godzilla,
  • Niezwykła Historia Marvel Comics.

Podcast: Słuchaj

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

iTunes: Masz "ejpla"? Znajdziesz nas tutaj

Tymczasowe archiwum wszystkich odcinków: Wejdź i posłuchaj

Tradycyjnie podziękowanie dla kufla za hosting

***

Głównym założeniem autorów Rozgrywki jest omawianie najnowszych newsów z branży gier oraz recenzje interesujących produkcji. W niemal każdym odcinku pojawia się również kącik, w którym poddajemy ocenie książki, filmy lub inne wytwory popkultury. Odpalając Rozgrywkę musicie się również przygotować na dużą dawkę specyficznego poczucia humoru. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zdarza się nam jeździć po bandzie i balansować na granicy dobrego smaku, ale taki już urok naszego podcastu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcastniezgranirozgrywka