VOD

5. sezon "Rick and Morty" i wszystkie poprzednie odcinki na HBO GO! [data premiery]

Konrad Kozłowski
5. sezon "Rick and Morty" i wszystkie poprzednie odcinki na HBO GO! [data premiery]
4

HBO poinformowało o planach premiery 5. sezonu "Rick i Morty" na HBO GO w czerwcu w Polsce. Tego samego dnia w ofercie VOD pojawią się wszystkie poprzednie sezony.

"Rick i Morty" to prawdziwy fenomen, który przyniósł sporo popularności Adult Swim. Twórcy serialu przygotowali pierwszą wersję projektu jako parodię "Powrotu do przyszłości", a po kilku/wielu szlifach powstali Rick i Morty. Postanowiono połączyć dwóch bohaterów więzami i krwi, dzięki czemu dziadek z wnuczkiem mogą mieć więcej wspólnego, a ich relacja nabrała wartości. Pierwsze odcinki zachwyciły widzów, podobnie jak kilkanaście kolejnych. Teraz mówi się o zniżkowej formie, ale nie wszyscy się z tym zgodzą.

Sporo akcji i nowości w maju na Netflix – oto lista nadchodzących premier!

Rick i Morty w Polsce - gdzie obejrzeć?

Największym problemem dla polskich widzów była jednak dostępność serialu, bo trudno sobie wyobrazić, by serial trafił do ramówki w późniejszych porach na Cartoon Network, jak w USA. Zanim z pomocą przyszedł Netflix minęło całkiem sporo czasu, ale platforma stanęła na wysokości zadania i udostępniła wszystkie zaległe odcinki. Niestety, premiery kolejnych nie odbywały się w tym samym czasie, co za wielką wodą - na kolejne części lub całe sezony musieliśmy poczekać kilka miesięcy, najczęściej do momentu zakończenia emisji w USA.

Czarnobyl NIE zniknie z HBO GO, ale ponad 50 innych filmów już tak

5. sezon Rick i Morty tylko na HBO GO

W chwili obecnej wszystkie 4 sezony "Ricka i Morty'ego" można oglądać na Netfliksie, ale sytuacja na pewno ulegnie zmianie w najbliższej przyszłości. HBO zapowiedziało, że 21 czerwca wszystkie dotychczasowe odcinki serialu zawitają na HBO GO, a wraz z nimi pojawi się też nowy 5. sezon. HBO przypomina też o tak zwanym RICK AND MORTY DAY, który odbędzie się dzień wcześniej 20 czerwca. Wydarzenie określane jest nazywane prawdziwym międzygalaktycznym świętem. W trakcie imprezy fani otrzymają dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

HBO Max zmierza do Polski. Czy będzie lepsze od HBO GO?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu