Gry

60 FPS-ów i 4K już niedługo na PC. Zwiastun Red Dead Redemption 2

WM
Weronika Makuch
10

Red Dead Redemption 2 nadciąga na komputery coraz większymi krokami, Dziś pojawił się zwiastun. Nie ma już odwrotu!

Red Dead Redemption 2 z nowym zwiastunem. Chodzi oczywiście o wersję pecetową. Do tej pory wiedzieliśmy już całkiem sporo. Gra  w pierwszej kolejności zadebiutuje na platformach Rockstar Launcher oraz Epic Games Store. Mogliśmy oglądać screeny i bonusy za preorder. A to wszystko zaledwie miesiąc przed premierą. Teraz nadszedł "cios" ostateczny. Krótki zwiastun podaje ostatnie informacje i przypomina nam o zbliżającej się premierze.

Red Dead Redemption 2 na PC już 5 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=SXvQ1nK4oxk&feature=youtu.be

Nie mogę doczekać się tej premiery. Bardzo długo czekałam, aż wreszcie pecetowcy będą mogli zagrać w tę świetną grę. Wymagania sprzętowe nie wprawiły mnie w omdlenie. Minimalnie wymagania zakładają procesor Intel Core i5-2500K lub AMD FX-6300, 8 GB RAM-u i karta graficzną NVIDIA GeForce GTX 770 2GB lub AMD Radeon R9 280 3GB. Posiadacze komputerów od razu będą mogli zagrać w 60 FPS-ach i 4K.

Gorąco dziękuję graczom konsolowym za wspaniałe beta testy Red Dead Redemption 2

Wierzę, że Red Dead Redemption 2 na PC-tach nie zawiedzie. GTA V było bardzo fenomenalną grą, która na komputerach śmigała jak należy. Rockstar nie ma w zwyczaju psuć własnych gier i zostawiać fanów z marnie wykonaną robotą. Pozostaje nam się cieszyć i zacierać ręce w oczekiwaniu na chłodne, listopadowe wieczory, które spędzimy na Dzikim Zachodzie. A biorąc pod uwagę wielkość gry, możemy doczekać tam zimy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: