Gry

Na PGA 2019 wejdziemy do piekła w DOOM Eternal!

Jakub Szczęsny
1

Och, jak ja uwielbiam serię Doom... dzięki ostatniej bawiłem się wyśmienicie i nie zamierzam ominąć odsłony Eternal. Ja na Poznań Games Arena niestety się nie wybiorę w tym roku, ale mam nadzieję, że Wy będziecie mogli. A jeśli już tam będziecie, koniecznie wejdźcie do piekła w DOOM Eternal!

Wygląda na to, że jako nieliczni w Europie, Polacy otrzymają możliwość zagrania w DOOM Eternal w trakcie nadchodzących targów Poznań Games Arena 2019 (18-20 października). Bethesda wraz z Cenegą przygotowuje specjalną strefę DOOM, gdzie na jednym z kilkunastu stanowisk będzie można ograć nadchodzącą odsłonę zmagań z iście piekielnymi istotami. Zainteresowani? Strefa DOOM Eternal będzie dostępna w hali numer 5 przy stoisku numer 21.

Strefa DOOM Eternal to nie tylko możliwość zagrania w niezwykle energetyczną grę z kultowej serii, ale i okazja do poznania innych fanów tego tytułu. Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek fan tej wspaniałej gry mógł przepuścić taką szansę. Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół gry DOOM Eternal w Polsce, koniecznie sprawdźcie to łącze do Facebooka.

Czytaj także: DOOM na... kasie z McDonalds...

Doom Eternal to kolejna odsłona z kręgu "nowych DOOM-ów", w której liczy się refleks i naprawdę celne oko. Gracze po raz kolejny otrzymają za zadanie przedarcie się przez mroczne wymiary i zmierzenie się z mocno pokręconymi, piekielnymi istotami. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Mick Gordon, a gracze będą mogli rozpłynąć się w niesamowitych możliwościach silnika idTech 7. W tej części przyjdzie nam zapoznać się również z historią pochodzenia tzw. DOOM Slayera - czyli postaci, w którą wcielają się żądni walki gracze.

Aktualizacja

Znamy już szczegóły dotyczące atrakcji, jakie Cenega wraz z Bethesdą przygotowały z okazji PGA. Każdego dnia targów, w strefie poświęconej grze czekać będą na odwiedzających dodatkowe aktywności i atrakcje, takie jak quiz wiedzy o DOOM oraz turniej speedrun, w których będzie można wygrać najróżniejsze gadżety z gry oraz jej edycję kolekcjonerską! Dodatkowo, odwiedzając strefę DOOM będzie można spotkać Patryka „ROJA” Rojewskiego. Z kolei Jakub „Kromka” Górka, Tomasz „Łosiu” Łoś oraz Tadeusz Zieliński, poprowadzą specjalne prezentacje gry DOOM na głównej scenie PGA 2019 w piątek i sobotę.

Strefa DOOM Eternal znajdować się będzie w Hali nr 5 na stoisku nr 21

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu