Gry

Rockstar podał datę premiery Red Dead Redemption 2, uzbrojcie się w cierpliwość

Kamil Pieczonka
Rockstar podał datę premiery Red Dead Redemption 2, uzbrojcie się w cierpliwość
8

Red Dead Redemption 2, najbardziej wyczekiwana w tym roku gra od Rockstara, zaliczy opóźnienie. Studio właśnie poinformowało, że premiera została przesunięta na 26 października tego roku. Wcześniej gra miała pojawić się już na wiosnę.

W krótkiej informacji prasowej jaką opublikował Rockstar możemy przeczytać standardową wymówkę producentów gier, czyli "chcemy dostarczyć wam jak najlepszy produkt, a ten wymaga jeszcze kilku ostatnich poprawek". Wydłużony czas oczekiwania ma być oczywiście tego warty i gra, która zadebiutuje pod koniec roku powinna zadowolić wszystkich miłośników poprzedniej części. A ta była rewelacyjna, chociaż zadebiutowała już blisko 8 lat temu więc Rockstar jak zwykle kazał nam długo czekać na nową odsłonę.

Na osłodę opublikowano kilka nowych screenshotów z samej gry, a w ciągu najbliższych tygodni producent obiecuje publikację kolejnych informacji o samej grze, aby jeszcze bardziej podsycić apetyty. Oczekiwania graczy z pewnością są bardzo duże, a biorąc pod uwagę, że Rockstar zazwyczaj "dowozi", można niemal z całą pewnością stwierdzić, że na Red Dead Redemption 2 warto poczekać. Przecież do 26 października 2018 zostało już tylko... 267 dni! Odliczanie czas zacząć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu