Gry

Kilka odsłon GTA, Max Payne i inne klasyki Rockstar tanio w nowym Humble Bundle!

Kamil Świtalski
Kilka odsłon GTA, Max Payne i inne klasyki Rockstar tanio w nowym Humble Bundle!
9

Takie promocje nie zdarzają się na co dzień. Cały pakiet wyśmienitych gier od jednego z najbardziej uznanych studiów na świecie — Rockstar Games — teraz do zgarnięcia za naprawdę niewielkie pieniądze!

Myślę że Rockstar Games to jedna z tych ekip, której nikomu przedstawiać nie trzeba. O serii GTA było bardzo głośno od samego początku — głównie ze względu na jej brutalność. Twórcy jednak udowadniali z każdą grą, że w tym co robią nie mają sobie równych. A ich inne produkcje tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że ogromne, otwarte, miasta to nie wszystko na co ich stać — noirowy Max Payne to klasyka gatunku, która po latach smakuje równie dobrze, co kilkanaście lat temu podczas swojej premiery. I jeżeli macie braki w swoim katalogu z grami wydawcy, to właściwie nie ma się nad czym zastanawiać — to prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy można te gry zgarnąć w taj śmiesznie niskiej cenie!

Próg pierwszy — wpłać co najmniej dolara

Najniższa stawka tym razem ustalona została na symbolicznego dolara. Wpłacając tę kwotę (lub więcej), do naszych wirtualnych bibliotek dodamy:

 • Manhunt (Windows)
 • Grand Theft Auto: Vice City (Windows, macOS)
 • Grand Theft Auto III (Windows, macOS)
 • Max Payne (Windows)

Zobacz też: Max Payne - klasyk do którego warto wrócić

Próg drugi — wpłać więcej, niż wynosi średnia

Akcja dopiero wystartowała, a średnia wpłacanych kwot tak naprawdę ustabilizuje się za dopiero za kilka dni. Obecnie wynosi ona ponad 8 dolarów i patrząc na to, jak łakome kąski czekają na nas dalej — nie bardzo wierzę, że specjalnie spadnie. Ale do rzeczy, w drugiej paczce czekają na nas:

 • Bully: Scholarship Edition (Windows)
 • Grand Theft Auto: San Andreas (Windows, macOS)
 • L.A. Noire (Windows)
 • Max Payne 2: The Fall of Max Payne (Windows)

Próg trzeci — wpłać co najmniej piętnaście dolarów

No i dochodzimy do sedna — czyli ostatniego progu, w którym czeka na nas jeszcze więcej świetnych gier. Jeżeli wpłacimy co najmniej piętnaście dolarów, staniemy się szczęśliwymi posiadaczami:

 • L.A. Noire: DLC Bundle (Windows)
 • Grand Theft Auto IV (Windows)
 • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (Windows)
 • Max Payne 3 [+ Max Payne 3 Rockstar Pass] (Windows, macOS)

Tak dobrej paczki nie było jeszcze nigdy!

Jak widać — w sumie w paczce znalazło się aż jedenaście gier, plus jeden solidny pakiet dodatków do L.A. Noire. I nie da się ukryć, że trudno lepiej zainwestować 15 dolarów w kwestii gier. Jasne, nie uświadczymy tutaj cieszącego się po dziś dzień niesłabnącą popularnością Grand Theft Auto V,  ale w żaden sposób to nie umniejsza temu pakietowi. Gry Rockstar Games co jakiś czas trafiają na solidne wyprzedaże Steamowe, ale o ile mnie pamięć nie myli, w pakiecie z trylogią Maxa Payne'a i ich innymi grami jeszcze tam nie zawitały. Dlatego jeżeli nie macie jeszcze powyższych produkcji, a macie ochotę na nadrabianie zaległości -- lepsza okazja może się szybko nie powtórzyć. Pakiet dostępny jest pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/rockstar-games-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu