Microsoft

Luty w Games with Gold lepszy niż styczeń, ale wciąż bez rewelacji

Paweł Winiarski
Luty w Games with Gold lepszy niż styczeń, ale wciąż bez rewelacji
3

Microsoft ujawnił "darmowe" gry, które pojawią się w lutym w ramach usługi Games with Gold.

Co miesiąc przygotowują dla Was porównania "darmowych" gier w ramach konsolowych abonamentów Games with Gold i PlayStation Plus. Styczeń 2018 roku to zdecydowana wygrana PlayStation, Microsoft wypuścił do usługi bardzo przeciętne produkcje, co przy zdecydowanie lepszych grach w Plusie wyglądało po prostu słabo. Luty jest lepszy, choć nie jest to poziom, jaki "prezenty" od MS potrafiły w Games with Gold prezentować.

Darmowe gry w Games with Gold w lutym

Posiadacze Xboksów One w dniach 1-28 lutego będą mogli pobrać na konsolę polską produkcje Shadow Warrior. To zdecydowanie najlepsza gra w tym zestawieniu i warto się z nią zapoznać. Nawiązuje do niegdysiejszego hitu, oferując zabawną historię i emocjonującą rozgrywkę. Nie jest to jednak najnowsza produkcja, swoją premierę na konsolach obecnej generacji miała bowiem pod koniec 2014 roku.

Zdecydowanie świeższą, bo dwuletnią grą jest Assassin's Creed Chronicles: India, którą posiadacze Xboksów One pobiorą między 16 lutego, a 15 marca. Warto jednak pamiętać, że to taki "mały Assassin", odnóże serii, fajne choć pokazujące przygodę skrytobójcy z zupełnie innej perspektywy. Zaryzykuję stwierdzenie, że przypomina bardziej kultowe Prince of Persia. Warto sprawdzić, choć nie jest to produkcja wybitna.

Jeśli posiadacie Xboksy 360 (oraz Xboksy One - gry będą działać we wstecznej kompatybilności) szykujcie się na Split/Second (1-15 lutego) i Crazy Traxi (16-28 lutego). Spli/Second nie jest zły, ale ma już na karku 8 lat i możecie go nie przełknąć. Warto jednak przynajmniej na chwilę włączyć ten tytuł i spróbować fajnego urozmaicenia zabawy, jakim była możliwość częściowego niszczenia trasy.

Jak sami widzicie luty u Microsoftu raczej bez rewelacji. Jestem bardzo ciekawy co przygotuje PlayStation - fajnie byłoby gdyby Japończycy kontynuowali dobre zestawienie gier w Plusie i jakoś odpowiedzieli na małą petardę, jaką bez wątpienia była informacja o nowościach, które w dzień premiery pojawią się w kosztującym 30 złotych miesięcznie abonamencie Xbox Game Pass.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu