Telekomy

Red Bull Mobile z zupełnie nową ofertą na kartę oraz na abonament z przechodzącymi GB

Grzegorz Ułan
Red Bull Mobile z zupełnie nową ofertą na kartę oraz na abonament z przechodzącymi GB
4

Red Bull Mobile jest już na polskim rynku 7 lat, do tej pory ich oferta ewoluowała raczej, bazując na zmieniającym się zapotrzebowaniu na transmisje danych. Przyszedł w końcu czas na bardziej znaczące odświeżenie oferty, co miało miejsce dziś i zaprezentowano właśnie na konferencji w warszawskim Flyspot.

Zacznijmy od oferty abonamentowej, ta podzielona została na trzy opcje, czyli ofertę bez telefonu tylko SIM, druga z telefonem, a trzecia z telefonem premium.

Oferta bez telefonu to nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS/MMS i do tego 10 GB transferu danych z nową opcją, a mianowicie z przechodzeniem niewykorzystanych GB na dwa kolejne miesiące.

Oferta z telefonem to trzy progi cenowe 49 zł, 69 zł i 89 zł do tego odpowiednio 10 GB, 15 GB i 25 GB wraz z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS/MMS. Tidal w prezencie na cały okres umowy.

Telefony, które będą w ofercie na start to LG Q6, Xiaomi i Motorola. W przypadku trzeciej opcji z telefonem premium, oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości oraz Tidala, dochodzi internet bez limitu danych (a tak naprawdę to będzie tu 35 GB, później lejek) oraz czteropak RedBulla, co miesiąc pod drzwi. Całość za 199 zł miesięcznie.

Jakie telefony? Wymieniają takie modele jak Samsung Galaxy S8 czy iPhone 7 32 GB, więc można uznać, że naprawdę będzie to półka premium.

Oferta na kartę to dwa nowe startery, jeden przeznaczony dla klientów, którzy dużo rozmawiają czy wysyłają wiadomości, a drugi jest typowo internetowy.

Pierwszy za 30 zł zawiera nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz oraz 20 GB transferu danych. Można też zdecydować się na mniejsze kwoty doładowań, ale z krótszym okresem ważności i mniejszymi bonusami za doładowanie.

Ze startera internetowego można korzystać tylko w kraju, obejmuje nielimitowane rozmowy i wiadomości lub tylko sam transfer danych.

Mamy tu trzy progi cenowe. Najtańszy za 19 zł daje 1 GB transferu danych wraz z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami. Kolejne dwa za 20 zł i 30 zł obejmują tylko transfer danych w ilości odpowiednio 25 GB i 50 GB.

Oferta będzie dostępna od 22 lutego. Starsze oferty będą cały czas dostępne, podobnie ze starszych ofert bez problemu będzie można migrować do tych zaprezentowanych dziś.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu