Telekomy

Showmax, Tidal i 6 GB za darmo w ofercie Play na kartę

Grzegorz Ułan
Showmax, Tidal i 6 GB za darmo w ofercie Play na kartę
16

Play wyrasta na głównego promotora serwisu streamingowego wideo Showmax w Polsce. Poprzednia promocja dla klientów abonamentów zakończyła się dziś dokładnie o północy, ale jednocześnie Play udostępnił podobną dla klientów ofert na kartę. Krócej trwa, ale więcej da.

Showmax za darmo dla klientów abonamentowych Play dostępny był od 15 maja 2017 r., początkowo do 30 czerwca 2017 r. później ją przedłużono i ostatecznie wczoraj się zakończyła, co ogłosił rzecznik Play na swoim blogu.

Nie masz telefonu w Play? Showmax to tysiące filmów i seriali za jedyna 19,90 PLN. Sprawdź!

Darmowy internet w ofercie na kartę w Play

Przyszedł czas na "kartowców". Co dostają? Przede wszystkim darmowy pakiet GB, a dokładniej 6 GB na miesiąc, na Showmaxa na pewno nie wystarczy, ale już do odsłuchiwania Tidala powinno. Aby pakiet aktywować, wystarczy pobrać aplikację Play24 i w zakładce Pakiety i usługi - Internet, uruchomić pakiet Internet w prezencie. Przez aplikacje dostaniecie 6 GB, ale jak nie korzystacie z aplikacji możecie aktywować darmowe 3 GB, co miesiąc kodem *111*870*1#. Szczegóły znajdziecie w regulaminie (pdf).

Darmowy Tidal w ofercie na kartę w Play

W przypadku Tidala, podobnie wystarczy pobrać aplikację na telefon i wybrać opcję Wypróbuj, po czym kliknąć w dowolny utwór i włączyć dostęp do aplikacji. Po aktywacji będziecie mogli korzystać z Tidala za darmo do 16 maja.

Darmowy Showmax w ofercie na kartę w Play

Darmowy dostęp do Showmaxa aktywować możecie przez stronę, gdzie wystarczy wybrać opcję promocję Play i aktywować na swoim koncie 3 miesiące oglądania za darmo.

Z istotnych informacji wymienię, że z darmowego internetu i TIDAL-a będzie można korzystać tylko do 16 maja, czyli jeśli aktywujecie te promocje 17, 18 lutego czy później, okres korzystania z nich będzie krótszy niż 3 miesiące. Jeśli chodzi o Showmax darmowe 3 miesiące można aktywować do 16 maja 2018 roku. Jeśli korzystacie z tych promocji na próbę, należy pamiętać by je wyłączyć przed upłynięciem darmowego okresu. Więcej szczegółów oraz regulaminy znajdziecie na dedykowanej stronie Play.

Najtańsza platforma VOD w Polsce. Kliknij i oglądaj!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu