Telekomy

Nowa oferta internetu LTE od Cyfrowego Polsatu

Grzegorz Ułan
Nowa oferta internetu LTE od Cyfrowego Polsatu
55

Zmiany, które jutro mają wejść w życie, nie dotyczą tylko oferty Plusa, ale i Cyfrowego Polsatu. Ten ostatni zmienia ofertę internetu LTE, w której dostaniemy większe pakiety danych w niższej cenie.

Plus zapowiedział zmiany w swojej ofercie kilka dni temu, chodzi o nową ofertę na abonament, opisywaliśmy to w zeszłym tygodniu, podobnie jak zmiany w ofercie smartDOM.

Okazuje się, że to nie wszystkie zmiany w ofercie Grupy CP, dziś zapowiedziano nowe pakiety i nowe ceny w ofercie internetu LTE. Najpierw zerknijmy jakie ceny obowiązują teraz.

Od jutra, czyli od 14 lutego 2018 roku dostępnych będzie więcej pakietów od 30 GB za 30 zł do 100 GB za 70 zł. Każdy z pakietów może być obniżony o 10 zł, jeśli korzystacie z usługi SmartDOM. Jeśli jesteście w zasięgu LTE, możecie skorzystać z usługi LTE bez końca w pakietach od 40 zł wzwyż w cenie abonamentu.

Jak działa to LTE bez końca? Mogę Wam jedynie potwierdzić, jak to wygląda w Plusie. Tam przy okazji przedłużenia umowy dali mi LTE bez limitu i jest rzeczywiście bez limitu. Dorzucę zrzut z aneksu do mojej umowy, wrzucam go tylko w celach poglądowych, jeśli będziecie podpisywać z nimi umowę, zwróćcie uwagę na podobne zapisy. Ważna jest liczba GB, cena pakietu i czy nie obejmuje ograniczeń w prędkości transferu.

W mojej umowie, nie ma żadnych ograniczeń (ani liczby GB, ani prędkości) od pakietu 40 GB wzwyż. W nowej ofercie ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądać, musimy poczekać do jutra na regulaminy. Z nowości, które już zapowiedzieli warto jeszcze wspomnieć o nowej opcji krótszej umowy na 12 miesięcy, ale rzecz jasna dostaniecie w niej mniej GB za większą cenę.

Źródło: Cyfrowy Polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu