AntywebTV

Czy warto kupić PADA ZA 800 ZŁ?!

Paweł Winiarski
Czy warto kupić PADA ZA 800 ZŁ?!
4

[wideo id=Y-XCSRTEcrI] Powiedzmy sobie szczerze, DualShocki 4 nie są idealne - w dodatku Sony nie zrobiło do tej pory żadnego oficjalnego pada premium, który mógłby konkurować z kapitalnym Xbox Elite. Dlatego inni próbują, w tym znana z akcesoriów gamingowych firma Razer. Jakiś czas temu miałem p...

Powiedzmy sobie szczerze, DualShocki 4 nie są idealne - w dodatku Sony nie zrobiło do tej pory żadnego oficjalnego pada premium, który mógłby konkurować z kapitalnym Xbox Elite. Dlatego inni próbują, w tym znana z akcesoriów gamingowych firma Razer. Jakiś czas temu miałem przyjemność testować przewodowego pada Razer Raiju - to świetne urządzenie z jedną zasadniczą wadą, oferuje wyłącznie połączenie przewodowe.

W czym więc jego następca, Razer Raiju Ultimate jest lepszy? Oferuje bezprzewodowe połączenie z PS4 (ale również PC) - dziękuję, pozamiatane, to najlepszy pad do PlayStation 4. Kropka.

Na szczęście brak kabla (choć można się podłączyć do konsoli i komputera również za jego pomocą) to nie jedyne zmiany w konstrukcji. Zniknęło dziwne wybrzuszenie z przyciskami funkcyjnymi, a dodatkowe przyciski można teraz skonfigurować za pomocą aplikacji na iOS i Androida. Są wymienne "grzybki" i krzyżak oraz, uwaga, podświetlenie LED z którego słyną gamingowe sprzęty. Ale spokojnie, można je wyłączyć.

Na dobrą sprawę Razer Raiju ma tylko jeden minus. Kosztuje 800 złotych - czyli tyle, ile 4 DualShocki 4.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu