Felietony

Raz w roku twoja strona główna Google może wyglądać zupełnie inaczej niż u innych

Tomasz Popielarczyk
Raz w roku twoja strona główna Google może wyglądać zupełnie inaczej niż u innych
10

Strona główna Google zaskoczyła mnie dziś w bardzo pozytywny sposób. Okazuje się, że producent postanowił zrobić praktyczny użytek z informacji o dacie urodzin w profilu. W efekcie, tego dnia logo wyszukiwarki wygląda zupełnie inaczej niż u innych internautów. Urodzinowe Doodle nie dość, że preze...

Strona główna Google zaskoczyła mnie dziś w bardzo pozytywny sposób. Okazuje się, że producent postanowił zrobić praktyczny użytek z informacji o dacie urodzin w profilu. W efekcie, tego dnia logo wyszukiwarki wygląda zupełnie inaczej niż u innych internautów.

Urodzinowe Doodle nie dość, że prezentują się bardzo fajnie, to jeszcze są niezwykle miłym akcentem (Na tyle miłym, że aż postanowiłem zachować screenshota na pamiątkę). Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia od jak dawna kalifornijska firma realizuje ten bardzo sympatyczny zwyczaj. Kto z Was już wcześniej cieszył się urodzinowym logiem od Google?

Ciekawe, czy można sobie zagwarantować takie Doodle przez 365 dni w roku, zmieniając codziennie datę urodzin w profilu... ;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu