Felietony

Na usta ciśnie mi się mocny ale nadal prawdziwy tytuł "Znany redaktor nie kłamie"

Grzegorz Marczak
Na usta ciśnie mi się mocny ale nadal prawdziwy tytuł "Znany redaktor nie kłamie"
11

Tomasz Lis na cosnowego.pl odpowiadał na pytania związane ze swoim projektem. W jednym z nich tłumaczył, że tytuł musi być mocny ale nie może być kłamliwy. Zdjęcie Sikorskiego z podpisem "ty zdrajco" na okładce tygodnika jest to nadal tytuł prawdziwy ale też mocy. Daleko od takiej interpretacji fakt...

Tomasz Lis na cosnowego.pl odpowiadał na pytania związane ze swoim projektem. W jednym z nich tłumaczył, że tytuł musi być mocny ale nie może być kłamliwy. Zdjęcie Sikorskiego z podpisem "ty zdrajco" na okładce tygodnika jest to nadal tytuł prawdziwy ale też mocy. Daleko od takiej interpretacji faktów do tytułów z portali?

Bardzo bardzo blisko i już sobie wyobrażam, że trochę w podobnym stylu (co na poniższym nagraniu) można wytłumaczyć wszystko.Przypomnijmy sobie, że naciągane tytuły nigdy nie są kłamstwem. Premier skazany na karę więzienia - to nadal tytuł prawdziwy tylko nie do końca przedstawiający wszystkie fakty.

Po wysłuchaniu tej odpowiedzi Lisa mam wrażenie, że nie będzie walki na dobry tytuł versus naciągany czy na merytoryczny tekst vs ten z portalu. Będzie jedynie walka na interpretacje tego czyje jest lepsze i nowe definicje naciągania i tekstu merytorycznego.

Obym się mylił.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Tomasz Lis