Telekomy

Radio internetowe w smartfonie bez pomniejszania transferu danych + 10 GB za doładowanie 25 zł w T-Mobile na kartę

Grzegorz Ułan
Radio internetowe w smartfonie bez pomniejszania transferu danych + 10 GB za doładowanie 25 zł w T-Mobile na kartę
22

Muszę przyznać, że to dość dziwne połączenie w najnowszej promocji T-Mobile dla użytkowników planów na kartę - 10 GB oraz opcja słuchania stacji internetowych bez zliczania transferu. Sam korzystam w nju mobile z rachunkiem z dokładnie takiej paczki danych i nie jestem w stanie jej zużyć w miesią...

Muszę przyznać, że to dość dziwne połączenie w najnowszej promocji T-Mobile dla użytkowników planów na kartę - 10 GB oraz opcja słuchania stacji internetowych bez zliczania transferu.

Sam korzystam w nju mobile z rachunkiem z dokładnie takiej paczki danych i nie jestem w stanie jej zużyć w miesiącu, a codziennie do/z biura słucham stacji radiowych w aplikacji i to całość za średnio 33 zł na miesiąc, z no limit na rozmowy i wiadomości. Myślę, że to właśnie jakieś nielimitowane pakiety byłyby bardziej tu widziane, zamiast tak dużej paczki danych.

Niemniej, być może niektórych klientów na kartę T-Mobile taka opcja ucieszy, zwłaszcza, że konto można doładowywać tak wielokrotnie. Jeśli chodzi o stacje radiowe, oferta obejmuje stacje udostępniane w ramach m.in.: Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon, Tuba.FM.

Obie oferty dostępne są od 28 stycznia dla obecnych klientów T-Mobile na Kartę, a od 1 lutego dla wszystkich użytkowników T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu