Telekomy

4 karty SIM z ofertą bez limtu + 50 GB transferu danych za 90 zł

Grzegorz Ułan
4 karty SIM z ofertą bez limtu + 50 GB transferu danych za 90 zł
87

Orange kusi i to dość mocno i próbuje ściągnąć do siebie całe rodziny. Najnowsza oferta w ramach Orange Open to Smart Plan LTE Główny Open. W ramach, której Orange pokrywa koszt dotychczasowego abonamentu za Neostradę przez cały okres umowy.

Do tej pory abonament w tej taryfie wynosił 159,99 zł. Wysokość opłaty miesięcznej została obniżona o kwotę abonamentu, którą płacimy za Neostradę do 89,99 zł. W ramach tej opłaty mamy do dyspozycji 50 GB transferu danych, do wykorzystania przez wszystkie 3 karty SIM + 1 do internetu, nielimitowane rozmowy i wiadomości (SMS/MMS), 400 minut na rozmowy w UE i 100 MB danych.

Muszę przyznać, że jeśli ktoś planuje zmianę operatora komórkowego z całą rodziną, a posiada już internet stacjonarny w Orange, powinien mocno się zastanowić, czy nie skorzystać z tej oferty. Nawet bez kalkulatora brzmi to dość interesująco. Mamy tu w pakiecie pełen no limit na rozmowy i wiadomości, 12,5 GB na jedną kartę SIM w cenie 22,50 zł. Nawet w nju z numerem dodatkowym płacę średnio 35 zł za numer w opcji bez limitu i 10 GB na jedną kartę. Idealna oferta dla posiadaczy Neostrady.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telekomy