E-commerce

To dobra okazja na pierwsze zakupy w aplikacji Amazona

GU
Grzegorz Ułan
1

Najwyraźniej Amazon dostosował już swoją aplikację mobilną do zakupów na Amazon.pl, bo pojawiła się w niej pierwsza promocja dla tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakupy za jej pośrednictwem.

Polska wersja platformy sprzedażowej Amazon.pl zadebiutowała na początku marca. Na start narzekaliśmy na liczne niedoróbki w internetowej wersji sklepu, a w wersji mobilnej mogliśmy skorzystać w głównej mierze tylko z zakupów realizowanych przez Amazon.de.

Sytuacja została już w miarę opanowana, zakupy w aplikacji mobilnej Amazon dostosowane są już do polskiej wersji sklepu Amazon.pl, stąd pierwsza promocja w tej aplikacji dla osób, które zdecydują się na pierwsze zakupy za jej pośrednictwem.

Promocja obowiązuje od 9 sierpnia 2021 r., czyli od dziś do 6 września 2021 r., każdy kupujący, który w tym czasie zamówi towar w aplikacji Amazon Shopping w cenie nie niższej niż 100 zł, będzie mógł skorzystać z rabatu 35 zł. Tak więc za produkt w cenie 100 zł zapłacimy 65 zł.

amazon rabat

Jak skorzystać z rabatu? Podczas pierwszych zakupów w aplikacji, przy finalizacji zamówienie wystarczy wprowadzić kod APPKA35, a kwota zamówienia zostanie obniżona o 35 zł.

Oprócz warunku pierwszych zakupów przez aplikację na Amazon.pl (nie wliczają się zakupy dokonane przez stronę www), towar zakupiony w aplikacji musi być sprzedawany i wysyłany przez Amazon, ale nie produkowane przez Amazon.

Kod promocyjny można zrealizować wyłącznie wobec produktów wysyłanych i sprzedawanych przez www.amazon.pl, jednak z wyłączeniem: urządzeń i akcesoriów (Kindle, Echo Fire) Amazon, treści cyfrowych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, kart podarunkowych Amazon, opłaty za dostawę i obsługę, pakowanie prezentów, zamówienia w Magazynie lub produkty sprzedawane przez sprzedawców zewnętrznych lub produkty i usługi sprzedawane na jakiejkolwiek innej stronie internetowej.

Aplikację Amazon Shopping możecie pobrać za darmo z Google Play i Apple Store. Aby sprawdzić czy kwalifikujemy się do otrzymania rabatu wystarczy będąc zalogowanym do Amazon.pl odwiedzić ten link.

Źródło: Amazon.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu