Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
VOD

W tym Amerykanie są najlepsi, a my oglądamy ułamek hitów. Nowy John Oliver w HBO Go

KK
Konrad Kozłowski
11

Są takie marki, które powinny pozostać nietknięte i które powinno oglądać się tylko w oryginale. Do nich należy John Oliver i inne tzw. "late night show", o których zapewne słyszeliście.

Jeśli ktoś ogląda, to na pewno ma swojego ulubieńca. Ja od początku kibicuję Jimmy'emu Fallonowi z Tonight Show nadawanego na tygodniu w NBC. Ale są jeszcze Jimmy Kimmel Live! na ABC, The Late Show ze Stephenem Colbertem i The Late Late Show z Jamesem Cordenem na CBS, a także Late Night z Sethem Meyersem i The Daily Show z Trevorem Noah. To tylko te, które w miarę na bieżąco jestem w stanie śledzić.

Każdy z nich firmowany jest przez prowadzącego (którego imię i nazwisko są w nazwie programu), a ich struktura znacząco się od siebie nie różni. Talk-show nadawane późną porą są komentarzem aktualnej sytuacji politycznej, ekonomicznej, gospodarczej, wydarzeń ze świata kultury i nie tylko. Nie brakuje gości, występów muzycznych, a wszystko to można podsumować, jako szeroko pojęta rozrywka.

Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem - nowe odcinki na HBO Go

HBO ma w swojej ofercie dwa tego typu programy, jednym z nich jest właśnie "Last Week Tonight with John Oliver", który nadawany jest co tydzień, a w Polsce znamy go pod tytułem "Przegląd tygodnia Wieczór z Johnem Oliverem". Właśnie dziś do HBO Go trafia pierwszy odcinek z najnowszego, szóstego sezonu - nowy odcinek debiutuje zawsze w niedziele wieczorem w USA. Na kanale HBO3 będziecie mogli oglądać Olivera co tydzień od 22 lutego.

Wszystkie poprzednie odcinki są dostępne w HBO Go, ale zalecane jest w pierwszej kolejności sprawdzenie najświeższego, jeśli nie mieliście okazji obejrzeć programu. Wszystko dlatego, że poruszane są w nim aktualne tematy i by czerpać pełną przyjemność z seansu najlepiej jest po prostu znać kontekst sprawy, której dotyczy segment. Jeśli Wam się spodoba, to nic nie stoi na przeszkodzie, by pozwolić Oliverowi podsumować wydarzenia z poprzednich miesięcy i lat - w jego charakterystyczny, pełen humoru i ironii sposób.

Na Player.pl możecie oglądać The Daily Show (wersja międzynarodowa). Pozostałe programy są niestety poza naszym zasięgiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: