Startups

Przecinki.pl - w sam raz dla mnie

Grzegorz Marczak
Przecinki.pl - w sam raz dla mnie
34

Powstał bardzo ciekawy serwis (właściwie narzędzie) o nazwie przecinki.pl. Jego główną i jedyną funkcją jest sprawdzanie interpunkcji w tekście, który wprowadzamy w specjalne okno. Moje pierwsze testy przeprowadziłem na moich własnych tekstach, które niestety nie grzeszą dbałością o interpunkcje. Wy...

Powstał bardzo ciekawy serwis (właściwie narzędzie) o nazwie przecinki.pl. Jego główną i jedyną funkcją jest sprawdzanie interpunkcji w tekście, który wprowadzamy w specjalne okno. Moje pierwsze testy przeprowadziłem na moich własnych tekstach, które niestety nie grzeszą dbałością o interpunkcje. Wynik, jaki uzyskałem był zadowalający, serwis wskazał miejsca, w których jego zdaniem powinien zostać wstawiony przecinek i zapytał mnie czy ma to zrobić (ten tekst przed publikacją również był sprawdzony przez przecinki.pl).Serwis oprócz sugerowania miejsc, w których powinien pojawić się przecinek, sugeruje również znaki nie poprawne czy też użyte w sytuacjach, w których zazwyczaj nie powinny być stosowane. Zastanawiam się tylko czemu autorzy ograniczyli się jedynie do znaków interpunkcyjnych - można by przecież zaoferować również sprawdzanie gramatyki. Proste, ale dopełniłoby funkcjonalnie takie narzędzie.

Bardzo podoba mi się ten serwis, mimo iż nie jest to startup na, którym będzie się zarabiać pieniądze i podbijać megapanel. Wykonany gustowanie, sprawnie działa i może być bardzo ciekawą pozycją w portfolio ludzi, którzy go stworzyli.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup