8

Proste narzędzia też są potrzebne czyli pdfnadoc.com

Z przerobieniem dokumentu PDF na dokument tekstowy zapewne poradzić sobie może każdy, o ile wie jak. Wiedza to natomiast ci którzy mają czas aby poszukać odpowiedniego programu i w ogóle chcą się sami w to bawić. Dla pozostałych 95% użytkowników PDF jest zamkniętą i nietykalną formą. Dla nich właśnie powstają takie serwisy jak tytułowy pdfnadoc.com. […]

Z przerobieniem dokumentu PDF na dokument tekstowy zapewne poradzić sobie może każdy, o ile wie jak. Wiedza to natomiast ci którzy mają czas aby poszukać odpowiedniego programu i w ogóle chcą się sami w to bawić.

Dla pozostałych 95% użytkowników PDF jest zamkniętą i nietykalną formą. Dla nich właśnie powstają takie serwisy jak tytułowy pdfnadoc.com.
Działanie serwisu jest dość trywialne – wgrywamy dokument PDF a w zamian otrzymujemy mailem Doc-a. Sprawdziłem więc jak to działa i muszę przyznać, że wszystko jest ok. Przekonwertowałem nawet duży dokument z tabelkami i Doc był prawie idealny (w jednym miejscu rozpadło się formoatowanie).

Jeśli więc nie macie przy sobie narzędzia do konwersji a potrzebujecie edytować PDF-a to prosty pdfnadoc.com jest jak znalazł.

Inny produkt z tej serii to ocrzilla.pl, która zamienia skan dokumentu na dokument tekstowy.