Moje przemyślenia

7 calowy tablet Lenovo IdeaPad A1 od $ 199 w Q4 2011

GM
Grzegorz Marczak
12

Tanich tabletów z Androidem na rynku jest już dość sporo - nie wszystkie one jednak zasługują na uwagę ze względu na jakość wykonania czy też wydajność. Tym razem do gry w której liczy się kompromis ceny do jakości włączyło się Lenovo ze swoim 7 calowym talbetem na Android. Marka ta budzi moje...

Tanich tabletów z Androidem na rynku jest już dość sporo - nie wszystkie one jednak zasługują na uwagę ze względu na jakość wykonania czy też wydajność. Tym razem do gry w której liczy się kompromis ceny do jakości włączyło się Lenovo ze swoim 7 calowym talbetem na Android.

Marka ta budzi moje zaufanie, sprzęt wygląda porządnie - wydaj się więc być to bardzo interesującym produktem (choć nie kupiłbym żadnego tabletu przed tym jak go nie dotknę) tym bardziej, że uważam iż 7 calowy tablet jest to idealne urządzenie mobilne. W przeciwieństwie do 10 calaków. Cena też czyni cuda choć w tym przypadku jest to bardziej zabieg marketingowy ponieważ za 199 USD dostaniemy sprzęt z 8GB pamięci, na szczęście będzie miał port obsługujący karty SD i mikroSD. Natomiast sprzęt z 16 GB wbudowanej pamięci będzie już wydatkiem w granicach 250 dolarów.

Zobaczcie jak się prezentuje tablet Lenovo na video:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileLenovo