Felietony

Proste narzędzia też są potrzebne czyli pdfnadoc_com

Grzegorz Marczak
Proste narzędzia też są potrzebne czyli pdfnadoc_com
8

Z przerobieniem dokumentu PDF na dokument tekstowy zapewne poradzić sobie może każdy, o ile wie jak. Wiedza to natomiast ci którzy mają czas aby poszukać odpowiedniego programu i w ogóle chcą się sami w to bawić. Dla pozostałych 95% użytkowników PDF jest zamkniętą i nietykalną formą. Dla nich wła...

Z przerobieniem dokumentu PDF na dokument tekstowy zapewne poradzić sobie może każdy, o ile wie jak. Wiedza to natomiast ci którzy mają czas aby poszukać odpowiedniego programu i w ogóle chcą się sami w to bawić.

Dla pozostałych 95% użytkowników PDF jest zamkniętą i nietykalną formą. Dla nich właśnie powstają takie serwisy jak tytułowy pdfnadoc_com.

Sprawdź: Jak połączyć pliki PDF

Działanie serwisu jest dość trywialne - wgrywamy dokument PDF a w zamian otrzymujemy mailem Doc-a. Sprawdziłem więc jak to działa i muszę przyznać, że wszystko jest ok. Przekonwertowałem nawet duży dokument z tabelkami i Doc był prawie idealny (w jednym miejscu rozpadło się formoatowanie).

Jeśli więc nie macie przy sobie narzędzia do konwersji a potrzebujecie edytować PDF-a to prosty pdfnadoc.com jest jak znalazł.

Inny produkt z tej serii to ocrzilla_pl, która zamienia skan dokumentu na dokument tekstowy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PDF