Aplikacje webowe

Promocyjne konta pro Feedly wyprzedało w jeden dzień, jak będzie szło dalej?

Grzegorz Ułan
Promocyjne konta pro Feedly wyprzedało w jeden dzień, jak będzie szło dalej?
5

Na początku sierpnia informowałem Was o planach wprowadzenia wersji pro w Feedly, przy okazji dożywotniej promocji za 99$ dla pierwszych 5 tysięcy chętnych. Promocyjne konta rozeszły się błyskawicznie, a dziś możliwość zakupienia tej wersji udostępniono wszystkim chętnym, już za miesięczną opłatą 5$...

Na początku sierpnia informowałem Was o planach wprowadzenia wersji pro w Feedly, przy okazji dożywotniej promocji za 99$ dla pierwszych 5 tysięcy chętnych. Promocyjne konta rozeszły się błyskawicznie, a dziś możliwość zakupienia tej wersji udostępniono wszystkim chętnym, już za miesięczną opłatą 5$ lub 45$/rok.

Już wtedy byłem nieco zawiedziony dodatkowymi funkcjami jakie zaoferowało Feedly płacącym użytkownikom, dziś doszła tylko jedna opcja, możliwość zapisywania artykułów w Pocket.

Pozostałe funkcje, znane już z zapowiedzi, to szyfrowane połączenie, co widać już po wejściu na stronę z informacjami o wersji pro, wyszukiwanie w treści artykułów, zapisywanie w Evernote oraz wsparcie premium. Nadal nie zaciekawiły mnie te opcje na tyle, by skorzystać z tej oferty. Zapisuje artykuły na później tylko w mobilnej wersji, gdzie mamy to udostępnione za darmo. Czekamy na więcej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

czytnik RSS