36

Feedly Pro, a jednak… Pierwszych 5 tys chętnych z dożywotnią licencją za 99 dolarów

Już w połowie maja, twórcy tego czytnika zapytali użytkowników czy i ile będą gotowi zapłacić za wersję pro. Okazało się, że znalazło się na tyle sporo chętnych, że będziemy mieli i płatną wersję Feedly Od jesienie wersja pro będzie kosztować 5 dolarów miesięcznie lub 45 dolarów rocznie, ale jeśli już dziś się zdecydujemy na zakup […]

Już w połowie maja, twórcy tego czytnika zapytali użytkowników czy i ile będą gotowi zapłacić za wersję pro. Okazało się, że znalazło się na tyle sporo chętnych, że będziemy mieli i płatną wersję Feedly

Od jesienie wersja pro będzie kosztować 5 dolarów miesięcznie lub 45 dolarów rocznie, ale jeśli już dziś się zdecydujemy na zakup to za 99 dolarów otrzymamy dożywotnią licencję.

pro

Co otrzymamy w wersji pro? Na dziś to wyszukiwanie newsów, połączenie https, zapisywanie wiadomości jednym klikiem w Evernote oraz wsparcie premium. Oczywiście w planach są nowe funkcje dostępne tylko dla płacących użytkowników, ale wydaje mi się, że mogli bardziej zachęcić do tego na samym starcie płatnej wersji.

Samo wprowadzenie opłat za dodatkowe funkcje nie powinno dziwić, jakoś trzeba utrzymać całą infrastrukturę Feedly Cloud, pozostaje pytanie czy uda się zebrać na tyle dużą grupę chętnych do dodatkowych funkcji, by utrzymać ten projekt. Dla wielu użytkowników obecnie dostępne opcje w zupełności wystarczą, czas pokaże jak to się wszystko rozwinie.

Jeśli zdecydujecie się na zakup dożywotniej licencji trzeba się pospieszyć, dostępna jest tylko dla pierwszych 5 tysięcy chętnych.

Aktualizacja

sold

No i wyprzedali – wszystkie promocyjne konta pro (dożywotnia licencja za 99 dolarów) w niespełna jeden dzień, a jak słusznie zauważa nasz Czytelnik Dawid Kania, twórcy Feedly zebrali dziś prawie pół miliona dolarów. Dzięki tak szybkiej reakcji i zebranej kwocie być może już za kilka tygodni wersja pro zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom w cenie 5 dolarów miesięcznie.