Internet

Promocyjne ceny w nc+ Internet oraz nc+ Mobile [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Promocyjne ceny w nc+ Internet oraz nc+ Mobile [prasówka]
0

Okazuje się, że platforma nc+ to również usługi dostępu do internetu. Właśnie otrzymaliśmy informacje o nowych, promocyjnych cenach.

Nowe ceny nc+ Internet i Mobile

Nowy cennik usług Internet oraz Mobile w nc+ obowiązuje od 17 maja i kształtuje się następująco:

nc+ INTERNET:

  • 10 GB – 14,99 zł/m-c
  • 35 GB – 34,99 zł/m-c
  • 100 GB – 54,99 zł/m-c

nc+ MOBILE:

  • Oferta bez limitu: SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, oraz na numery stacjonarne i 5GB internetu – 34,99 zł/m-c

Same usługi wystartowały w marcu br. To ciekawe, bo dotąd raczej nie były zbyt mocno promowane i trudno było o nich usłyszeć. Najwyraźniej ceny nie zachęcały. Teraz wygląda to o wiele bardziej interesująco.

Allegro uruchamia kanały tematyczne

Allegro wchodzi na YouTube'a z kanałami tematycznymi. Na pierwszy ogień idą technologie oraz wnętrza. Pierwszy z nich ma dotyczyć szeroko pojętego segmentu IT. Znajdziemy tutaj głównie recenzje sprzętu, ale nie tylko. Drugi jest związany m.in. z majsterkowaniem oraz trendem DIY. Znajdziemy tutaj wskazówki, poradniki i inne materiały związane z wystrojem wnętrz. Allegro podkreśla, ze zależy mu na interakcji z widzami, więc to oni będą decydowali o zawartości kanałów. Nowe odcinki na kanale Allegro Technologia mają się pojawiać we wtorki i czwartki. Na Allegro Wnętrzna nowe treści będą dodawane natomiast w środy i piątki.

Fallout 4 Far Harbor

Debiutuje nowy dodatek do Fallouta 4. Ma to być największe jak dotąd rozszerzenie do gry. Doda ono nowe lokacje, bronie, przeciwników i nie tylko. Przyjdzie nam się tutaj zmierzyć nie tylko ze zmutowanymi potworami, ale też lawirować między różnymi stronnictwami. Bethesda obiecuje, że atrakcji nie zabraknie. Więcej informacji na temat Far Harbor znajdziecie w zwiastunie. Dodatek jest dostępny na XOne, PS4 i PC.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu