VOD

Promocja na Max - ukochany sport Polaków bez dopłat w ten weekend!

Konrad Kozłowski
Promocja na Max - ukochany sport Polaków bez dopłat w ten weekend!
1

Już w pierwszy weekend po starcie Max platforma ma dla użytkowników nie lada niespodziankę - za darmo będzie można obejrzeć kolejny etap walki o tytuł mistrza świata.

W nadchodzący weekend miłośnicy czarnego sportu posiadający abonament Max będą mieli nietypową okazję śledzić emocjonujące zmagania w Grand Prix Szwecji w żużlu bez żadnych dopłat. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie wydarzenie dostępne na platformie Max, która 11 czerwca zastąpiła na polskim rynku HBO Max. Nie wiemy, czy sytuacja jest jednorazowa, czy będzie powtarzana w przyszłości, ale przypominamy, że podobnie rozwiązano kwestię dostępu do Igrzysk Olimpijskich, które będzie można śledzić bez wykupionego dodatkowego pakietu.

Gdzie oglądać Grand Prix Szwecji na żużlu? Transmisja online

Sobotnie zawody rozpoczną się kwalifikacjami o 14:55, gdzie na torze pojawią się także polscy zawodnicy: czterokrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik, jego klubowy kolega z Motoru Lublin Dominik Kubera i świetnie wchodzący w ten sezon GP debiutant Szymon Woźniak. Główne zawody zaplanowano na godzinę 19:00. Przed rozpoczęciem głównego wydarzenia, o 18:25 wystartują transmisje ze studia, które będzie można zobaczyć na Max oraz w Eurosporcie Extra. Dla największych fanów istotna będzie też informacja, że dziś o 18:45 wystartuje transmisja z Malili z GP Szwecji juniorów.

Działający od 11 czerwca Max połączył w sobie ofertę dotychczas działającego w Polsce HBO Max oraz Playera. Ten drugi będzie transformowany w platformę bezpłatną - znikną z niego archiwalne odcinki produkcji Player i TVN, oferowane będą tylko najnowsze epizody, pozostawione zostaną kanały FAST.

Ci, którzy wykupowali dostęp do Playera z pakietem Eurosport przed 10 czerwca nadal będą mogli śledzić sobotni turniej na Playerze (potwierdziło WBD w rozmowie z WirtualnymiMediami), ale następne zawody prawdopodobnie będą transmitowane tylko na Max. Warner Bros. Discovery przygotowało dla aktywnych użytkowników Playera specjalne kody, które pozwalają uzyskać zniżkę na pakiety Max - należy sprawdzić skrzynkę e-mail, gdzie powinna trafić wiadomość ze wszystkimi szczegółami.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu