VOD

Premiery tygodnia - najciekawsze nowe filmy i seriale. Nowości na VOD i w kinie

Konrad Kozłowski
Premiery tygodnia - najciekawsze nowe filmy i seriale. Nowości na VOD i w kinie
0

Nowy film z Johnnem Deppem, aktorski serial w świecie Gwiezdnych Wojen oraz debiut "Flasha" na VOD. Oto najważniejsze premiery tego tygodnia.

Kochanica króla Jeanne du Barry

Historia oparta na faktach przedstawia losy Jeanne Vaubernier, ambitnej kobiety z niższych sfer społecznych, która wykorzystuje swoją urodę i inteligencję, by zdobyć wpływy na dworze francuskiego króla. Jej droga z ulic Paryża do Wersalu pełna jest upokorzeń, intryg i groźb. Opowieść "Kochanica króla Jeanne du Barry" ukazuje dramat, satyrę elit oraz komedię dworskich pomyłek, sięgając po ostrą ironię, by odsłonić towarzyską grę w Wersalu.

Premiera 25 sierpnia w kinach.

Ahsoka

Opis serialu jest niezwykle enigmatyczny: po upadku Imperium, była Jedi Ahsoka Tano walczy, by odkryć korzenie zbliżającej się zagłady w zniszczonej wojną galaktyce. Rosario Dawson wciela się w tyułową postać, powtarzając rolę z Mandaloriana. Postać została stworzona na potrzeby serialu animowanego Star Wars: The Clone Wars (głos Ashley Eckstein) i zadebiutowała w wersji aktorskiej w drugim sezonie Mandalorianina. Serial "Ahsoka" będzie miał premierę 22 sierpnia 2023 roku, z dwoma pierwszymi odcinkami. Cały sezon składać się będzie z ośmiu odcinków, a jego emisja zakończy się 3 października.

Premiera 23 sierpnia na Disney+.

Inwazja 2. sezon

Serial "Inwazja" dostępny na Apple TV+ opowiada historię najazdu kosmitów na Ziemię, który stanowi poważne zagrożenie dla ludzkości. Wydarzenia ukazane są w czasie rzeczywistym, skupiając się na pięciu zwykłych osobach, które starają się zrozumieć i poradzić sobie z chaosem, jaki ogarnął świat w wyniku tej inwazji.

Premiera 23 sierpnia na Apple TV+.

Ragnarok 3. sezon

W trzecim sezonie serialu, główny bohater Magne staje przed trudnym zadaniem pokonania swojego wroga. Jako młody jednostka pełna emocji i posiadający najsilniejszą broń na świecie, Magne musi udowodnić, że potrafi zachować spokój oraz podejmować mądre decyzje, aby sprostać temu wyzwaniu.

Premiera 24 sierpnia na Netflix.

Ultimatum

Mieszkaniec Berlina, amerykański przedsiębiorca Matt Turner (Liam Neeson), podróżuje z dziećmi do szkoły, gdy niespodziewanie odbiera tajemniczy telefon. Osoba z drugiej strony linii informuje go, że w jego samochodzie znajduje się bomba, a jakakolwiek próba kontaktu z policją lub brak współpracy spowoduje natychmiastową detonację. Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, Matt zostaje postawiony w obliczu wyboru: musi wykonać kolejne polecenia nieznanego szantażysty, a jeśli odmówi, umieszczony pod siedzeniem ładunek eksploduje. Zmuszony do ciągłej jazdy i uwięziony w pojeździe, Matt staje w obliczu wyjątkowego wyzwania. Rozpoczyna desperacką walkę z sekundami, podejmując niezwykłą gonitwę w celu ocalenia własnego życia.

Premiera 25 sierpnia w kinach.

Flash

Jedną z najbardziej intrygujących propozycji filmowych na sierpień w ofercie HBO Max jest "Flash", który miał premierę w połowie czerwca w kinach. Przygody Barry'ego Allena, posiadającego zdolność nadludzkiej szybkości, spotkały się z pozytywnym odbiorem recenzentów i krytyków. Miłośnicy uniwersum DC mieli powody do radości, gdyż w filmie pojawiają się ikoniczne postacie jak Batman czy Superman. "Flash" stanie do walki z złowrogim generałem Zodem już 25 sierpnia.

Premiera 25 sierpnia na HBO Max.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu