Acer

Esportowa uczta dla gamerów - Predator włącza Gaming Stream

Kamil Pieczonka
0

W Katowicach ruszyła 10., jubileuszowa edycja rozgrywki Intel Extreme Masters - największej imprezy esportowej w Polsce.

Z tej okazji oficjalny partner imprezy, marka gamingowa Predator, zaprasza na wydarzenie towarzyszące online - Gaming Stream - z udziałem gwiazd polskiego Twitcha, zawodnika MMA, Jana Błachowicza, a także z konkursami ze świetnymi nagrodami i ekstra promocjami. Już 22 lutego tj. wtorek, o 18:00, w Gaming Stream wezmą udział popularni influencerzy: Japczan i NieDaRadek, a całość poprowadzi konferansjer Piotr Nawijam Bednarski. Nie przegap, stream Japczana oraz Media Expert będzie można zobaczyć na Twitchu.

Wyśmienite menu

Replika Pucharu IEM Katowice 2022, Jan Błachowicz, połączenie LIVE z miejscem, które jest obecnie sercem wydarzeń gamingowych na świecie - studiem IEM Spodek Katowice i sportowa rywalizacja na dwóch potężnych stanowiskach gamingowych Thronos Air. Dodatkowo emocje, konkurs, quiz, nagrody o łącznej wartości 15 tys. złotych oraz gigantyczne, limitowane promocje Media Expert na sprzęt gamingowy Predatora, a wszystko w specjalnym studio, w obiektywach kamer i na oczach tysięcy widzów poprzez Twitcha – tak w skrócie zapowiada się wtorkowy wieczór dla fanów gamingu w Polsce.

Przypomnijmy, że Predator jest oficjalnym, globalnym Partnerem Intel Extreme Masters nieprzerwanie od 2017 roku. Przed czasami COVIDu replika pucharu turnieju IEM przemierzała całą Europę i stanowiła wielką atrakcję dla fanów gamingu publikujących na swoich profilach i kontach tysiące zdjęć w towarzystwie tego trofeum. We wtorek replika pucharu IEM Katowice 2022, pojawi się w studio podczas streamingu.

Pojedynki tytanów na streamie

Będzie się działo. Popularni streamerzy: Japczan oraz NieDaRadek w towarzystwie gościa specjalnego, doświadczonego zawodnika MMA Jana Błachowicza, zasiądą w wygodnych stanowiskach gamingowych Predotora - Thronosach Air i zmierzą się w niezwykłym pojedynku. W co zagrają? Kto wygra? Bądź na streamie i dowiedź się pierwszy. Grę komentować będzie profesjonalista, konferansjer Nawijam - Piotr Bednarski. W trakcie streamu odbędzie się także połączenie na żywo z aktualnym epicentrum rozgrywek gamingowych, czyli ze studiem IEM w Spodku, gdzie rywalizują najlepsi. O atmosferze tych pojedynków, ciekawostkach, zaskoczeniach i kuchni organizacyjnej wydarzenia opowie nam ze strony IEM Adrian Kostrzębski wraz z Maciejem „Morgenem” Żuchowskim.

Nagrody za ponad 15 000 zł i świetna zabawa dla wszystkich

Konkurs It Lies Within z pomysłowym, wirtualnym tatuażem na Instagramie oraz quiz wiedzy o IEM, Predatorze i gamingu przeprowadzony na popularnej platformie Kahoot, to dwie kapitalne zabawy przewidziane, aby zaangażować wszystkich chętnych uczestników streamu. Predator przygotował hojne nagrody w postaci laptopa gamingowego Predator Helios 300 z konfiguracją o wartości 6.5 tys. zł, aż 3 gamingowe monitory oraz sporo akcesoriów, gadżetów i napojów PredatorShot. Rozstrzygnięcie quizu nastąpi jeszcze podczas streamu, natomiast konkurs It Lies Within potrwa aż do 6 marca tego roku.

Co ważne, uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z naprawdę atrakcyjnych zniżek. W trakcie streamu dostępne będą unikatowe kody rabatowe do mega promocji na stronie Media Expert.Lista produktów objętych MEGA promocją: - laptop Triton 300 SE - 2989 zł*- laptop Helios 300 - 4989 zł*- komputer PC Orion 3000 - 3499 zł*- fotel Predator Rift  - 499 zł*Liczba sprzętu w promocji będzie ograniczona więc, aby go zdobyć, trzeba wykazać się prawdziwie gamingowym refleksem. Warto wspomnieć o pozostałych okazjach, jakie przygotował Media Expert na IEM. Szczegółowe informacje na ich temat znajdują się na stronie internetowej sklepu.

Fani na całym świecie poszukują ekstremalnej wydajności i mocy, które podwyższają ich skuteczność i przybliżają do kolejnych zwycięstw. Certyfikat IEM zapewnia taki poziom. Wśród urządzeń gamingowych, które go mają znajdziemy: Triton 500 SE, Helios 300, Orion 7000 i X32. To maszyny gamingowe oferujące niesamowite moce, wspierające gracza w każdym aspekcie rozgrywki i pozwalające wygrywać na mistrzowskim poziomie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu