Acer

Zobacz walkę Błachowicza na żywo w Abu Dhabi z Predator Shot

Piotr Kurek
Zobacz walkę Błachowicza na żywo w Abu Dhabi z Predator Shot
0

Chcecie zobaczyć na żywo walkę Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą w Abu Dhabi? Acer przygotował właśnie konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd dla 2 osób do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

30 października polski zawodnik UFC, Jan Błachowicz, po raz drugi będzie bronił pasa mistrza w wadze półciężkiej w mieszanych sztukach walki. Pojedynek odbędzie się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i przeciwnikiem Polaka będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. Legendary Polish Power, jak mówią o Błachowiczu fani, zdobył tytuł po zwycięskiej walce z Israelem Adesanyą. Błachowicz jest także ambasadorem marki PredatorShot - napoju energetycznego od Acer. Firma z okazji walki przygotowała dla fanów tego sportu specjalny konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to wydarzenie - na żywo, w Abu Dhabi. A konkretnie przelot, zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, w tym wstęp do Ferrari World Abu Dhabi i wzięcie udziału w gali UFC to z pewnością coś, co zainteresuje fanów Błachowicza.

Zobacz walkę Błachowicza na żywo w Abu Dhabi z Acer i Predator Shot

A co trzeba zrobić? Zasady są proste: należy wykonać zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot pokazując Legendary Polish Power. Swoje dzieło należy opublikować w mediach społecznościowych z hashtagiem #LegendaryPolishPower oraz #PredatorShot. Oprócz wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na walkę Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą dla dwóch osób, w puli nagród znalazły się sprzęty z lini Predator: laptopy, komputery stacjonarne i monitory. Najbardziej kreatywnych uczestników ocenie i wybierze jury Acer Polska. Jak podaje organizator, łączna wartość nagród w tym konkursie wynosi ponad 60 tys. zł.

Na zgłoszenia macie czas do 15 października. Regulamin konkursu jest dostępny na stronach Acer Polska. Wyniki podane zostaną 20 października a wyjazd do Abu Dhabi odbędzie się 28-31.10. Warto zwrócić uwagę na załącznik 1 regulaminu. Znajdziecie w nim informacje o konieczności szczepień i testów związanych z pandemią koronawirusa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu