Google

Prawie połowa polskich internautów ogląda więcej filmów w sieci niż w telewizji

Jan Rybczyński
Prawie połowa polskich internautów ogląda więcej filmów w sieci niż w telewizji
14

Google przedstawił wyniki badania przeprowadzonego na polskich internautach, dotyczące korzystania z YouTube oraz z internetu będąc w podróży. Nikogo nie zaskoczy, że YouTube jest niekwestionowanym liderem, ale sam fakt, że 45% internautów ogląda więcej filmów w sieci niż w telewizji pokazuje jak ba...

Google przedstawił wyniki badania przeprowadzonego na polskich internautach, dotyczące korzystania z YouTube oraz z internetu będąc w podróży. Nikogo nie zaskoczy, że YouTube jest niekwestionowanym liderem, ale sam fakt, że 45% internautów ogląda więcej filmów w sieci niż w telewizji pokazuje jak bardzo zmienia się świat za sprawą internetu. Prawie jedna trzecia internautów korzysta z sieci podczas jazdy komunikacją miejską.

Jeżeli chodzi o podróżowanie to 3 z pierwszych 4 miejsc zajmują usługi Google, czyli przede na pierwszym miejscu Mapy, na trzecim Tłumacz, a na czwartym StreetView. Wracając do filmów, to na trzecim miejscu pod względem popularności są filmy instruktażowe "zrób to sam", które przegrywają tylko z śmiesznymi filmikami i muzyką, która zajmuje pierwsze miejsce.

Sam oglądam więcej filmów w sieci niż w telewizji, bo tej drugiej nie oglądam wcale, natomiast przyznam się, że muzyki szukam na YouTube wyjątkowo rzadko. A jak to jest u Was? Odnajdujecie się w tych statystykach?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu