Felietony

Pracuj dla Antyweb!

Grzegorz Marczak
Pracuj dla Antyweb!
85

Poszukuję ludzi do pracy przy Antyweb oraz przy nowych projektach, jakie będą pod marką bloga powstawały. Nie jest i nie będzie to praca łatwa i tak jak przed każdą młodą firmą będzie wiele wyzwań, którym trzeba będzie sprostać. W zamian obiecuję dużo satysfakcji z pracy, możliwości poznania ciekawy...

Poszukuję ludzi do pracy przy Antyweb oraz przy nowych projektach, jakie będą pod marką bloga powstawały. Nie jest i nie będzie to praca łatwa i tak jak przed każdą młodą firmą będzie wiele wyzwań, którym trzeba będzie sprostać. W zamian obiecuję dużo satysfakcji z pracy, możliwości poznania ciekawych ludzi, obcowania z najnowszymi gadżetami na rynku oraz najciekawszymi startupami i firmami IT.

Kogo szukam? Przede wszystkim autorów/edytorów, fanów nowych technologii, urządzeń mobilnych, fascynatów social media, ludzi interesujących się startupami. Oczywiście warunkiem podstawowym jest umiejętność pisania i przelewania swoich myśli na posty, które będą publikowane na blogu (tak więc doświadczenie dziennikarskie/blogowe będzie bardzo pomocne).

Minimalne zaangażowanie jeśli chodzi o pracę dla Antyweb oceniam na ok 4h dziennie (pół etatu). Natomiast szukam także osób będących w stanie w 100% zaangażować się w tworzenie Antyweb. Oto krótka informacja o stanowiskach do objęcia:

Redaktor prowadzący (Warszawa)

Osoba z doświadczeniem w pisaniu (dziennikarz/bloger) oraz kierowaniu redakcją. Praca w pełnym wymiarze w siedzibie firmy. Oczekuję bardzo dużej samodzielności, odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu. Inwencja oraz pomysłowość będą również niezbędne.

Znajomość branży oraz umiejętność przeprowadzania researchu będą dodatkowymi atutami.

Wykształcenie : minimum średnie.

Redaktor 50% i 100%

Praca zdalna lub w siedzibie firmy (dla osób z warszawy). Oczekuję : doświadczenia w pisaniu i redagowaniu treści (blog/portal). Maksymalnego możliwego zaangażowania w pracę, pomysłowości, umiejętności wyszukiwania ciekawych informacji i przede wszystkim samodzielności.

Wykształcenie : minimum średnie.

Jak się zgłosić

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy dla Antyweb poproszę o email na adres grzegorz.marczak(na)gmail.com. W tytule proszę użyć [praca]. W mailu proszę o przesłanie swojego CV, bądź też po prostu opisanie swojego doświadczenia (wraz z linkami do swoich prac, treści w sieci), określenie tematyki jaka was najbardziej interesuje oraz stanowiska jakie was interesują.

Proszę oczywiście o poważne i przemyślane zgłoszenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb