Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Nokia pokazała pierwszy telefon z WP7

GM
Grzegorz Marczak
13

Nie wiem czemu ale liczyłem na to, że pierwszy produkt Noki z Windows Phone 7, będzie jakby nowy otwarciem jeśli chodzi o tę firmę i smartphony. To co tymczasem pokazał Stephen Elop tak naprawdę nie różni się jeśli chodzi o design od niedawno zaprezentowanego modelu N9. Nokia's first Windows Ph...

Nie wiem czemu ale liczyłem na to, że pierwszy produkt Noki z Windows Phone 7, będzie jakby nowy otwarciem jeśli chodzi o tę firmę i smartphony. To co tymczasem pokazał Stephen Elop tak naprawdę nie różni się jeśli chodzi o design od niedawno zaprezentowanego modelu N9.Nokia's first Windows Phone: images and video, codenamed 'Sea Ray' -- Engadget.

Oczywiście wygląd to nie wszystko, choć patrząc na smartphony HTC, Samsunga czy LG nowości od Nokii prezentuje się po prostu nijak. Trudno ten telefon moim zdaniem inaczej scharakteryzować. Prosta bryła z mobilnym systemem Microsoftu. Mam nadzieję, że sprzęt ten będzie nadrabiał parametrami technicznymi bo jeśli chodzi o design to mnie osobiście nie zachwycił.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

NokiaWindows Phone 7