Felietony

Opera ogłosiła wydanie wersji 11.50 RC

Jan Rybczyński
Opera ogłosiła wydanie wersji 11.50 RC
16

Świeża informacja, w moim czytniku RSS ma dopiero dwie godziny ;-) Opera wydała wersję RC (Release Candidate), czyli ostatnią, przed wydaniem finalnym. Można wybrać, czy chce się zaktualizować do wersji RC wcześniej zainstalowaną wersję stabilną, czy zainstalować lub zaktualizować Opera Next, czyli...

Świeża informacja, w moim czytniku RSS ma dopiero dwie godziny ;-) Opera wydała wersję RC (Release Candidate), czyli ostatnią, przed wydaniem finalnym. Można wybrać, czy chce się zaktualizować do wersji RC wcześniej zainstalowaną wersję stabilną, czy zainstalować lub zaktualizować Opera Next, czyli osobną gałąź rozwojową, która jest niezależna od stabilnej wersji i aktualizuje się zawsze do nowszej wersji rozwojowej. Jednocześnie na blogu Opery proszą, aby skupić się jedynie na zgłaszaniu najpoważniejszych błędów, mogących opóźnić wydanie i wsztrzymać się z komentowaniem pomniejszych problemów, do czasu wydania wersji stabilnej.

Krótki to artykuł, w sam raz na zakończenie dnia świątecznego, być może ktoś skorzysta i zdąży przetestować nowe dziecko Opery przed dniem jutrzejszym i podzieli się z nami wrażeniami w komentarzach poniżej.

Linki do pobrania wydania RC, dla Windows, Mac i Linux można znaleźć na blogu Opery.

Dla niecierpliwych, wersja Next dla Windows i Mac.

Aktualizacja:

Już ogłosili wersję RC 2 usuwającą bład, który opisał kjhank w pierwszym komentarzu, mianowicie update wydania stabilnego, nie powinien skutkować crashem programu.

Linki do wszystkich wersji na blogu Opery.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Opera