Praca w IT

Evolution wkracza do Polski. Zatrudnia inżynierów oprogramowania ze znajomością Scali, JavaScript i Data

Grzegorz Ułan
Evolution wkracza do Polski. Zatrudnia inżynierów oprogramowania ze znajomością Scali, JavaScript i Data
5

Jeśli poszukujecie właśnie pracy lub planujecie zmienić obecną, pojawia się właśnie dokonała okazja do tego, bo szwedzka firma Evolution otwiera swoje kolejne centrum inżynieryjne w Warszawie. Start planowany jest w przyszłym roku, ale rekrutację rozpoczęli już teraz.

Evolution - globalny dostawca oprogramowania do gier online, działający na rynku od 15 lat, z 10. centrami inżynieryjnymi i zatrudniający na całym świecie przeszło 12 tysięcy pracowników, w tym ponad 1000 programistów ogłosił właśnie debiut na polskim rynku.

Anastasia Priede, Head of Engineering Departments and Global Growth w Evolution:

Działamy w czołówce rozwoju technologicznego. W wyjątkowo konkurencyjnej branży gier online, użytkownicy korzystają z rozwiązań, które zapewniają im najlepsze doświadczenia, zarówno pod względem rozrywki, dostępu, jak i możliwości bezproblemowego przemieszczania się między urządzeniami. Dlatego nieustannie rozwijamy nasze zespoły backendowe, które są kluczowe dla naszego biznesu. Z niecierpliwością czekamy na powiększenie się naszego zespołu w naszym polskim centrum inżynieryjnym.

Kogo konkretnie poszukują? Przede wszystkim szansę na zatrudnienie w pierwszej kolejności mają inżynierowie oprogramowania ze znajomością Scali, JavaScript i Data.

Anastasia Priede:

Polska znana jest z wysoko wykwalifikowanej kadry programistów pracujących w Scali oraz aktywnej społeczności inżynierów oprogramowania. Cieszymy się, że możemy być częścią tej społeczności i zatrudnić kolejnych utalentowanych członków zespołu, którzy chcą razem z nami przekraczać granice w projektowaniu gier, jednocześnie wnosząc wkład w lokalną scenę Scali z naszym obecnym doświadczeniem i wiedzą.

Co więcej, Evolution nie zamyka się na nowe talenty i w przyszłym roku zorganizuje bootcampy, czyli kursy programowania w Scali i TypeScript. Będą one zupełnie bezpłatne, a najlepsi kursanci znajdą zatrudnienie w Evolution. Docelowo firma planuje zatrudnić w Polsce 200 nowych pracowników.

Źródło: Evolution

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu