Samsung

Samsung Galaxy S9 i S9+ u polskich operatorów

Grzegorz Ułan
Samsung Galaxy S9 i S9+ u polskich operatorów
14

Już jesteśmy po wczorajszej premiery flagowców Samsung Galaxy S9 i S9+, podobnie jak poprzednie modele szybko pojawią się w sprzedaży również u naszych operatorów. Jako pierwsi, swój cennik zaprezentowali jeszcze wczoraj T-Mobile i Orange, ale jak pozostali operatorzy odkryją swoje karty, będziemy ten wpis aktualizować.

Premiera Samsung Galaxy S9 i S9+

Na początek zapraszam Was do zapoznania się z naszymi wrażeniami z nowych modeli Galaxy. Wczoraj dzieliliśmy się z nimi z Wami w osobnym artykule - Oto Samsung Galaxy S9 i S9+. Aparat jest w tym roku najważniejszy! oraz w postaci materiału wideo - Samsung Galaxy S9/S9+. Cena, specyfikacja, pierwsze wrażenia.

Zapowiedziana cena w wolnej sprzedaży to 3599 zł za model S9, a za S9+ 3999 zł. Przedsprzedaż już się rozpoczęła, a potrwa do 16 marca. Od 17 marca trafi już do sklepów w normalnej sprzedaży.

Spójrzmy teraz jak to będzie wyglądać u naszych operatorów.

Samsung Galaxy S9 i S9+ w Orange

Orange udostępnia nowe modele Samsunga Galaxy w czterech opcjach, a mianowicie dla nowych klientów i dla przedłużających umowę na 24 miesiące lub 36 miesięcy w abonamencie komórkowych. Czwarta możliwość to skorzystanie z pakietu Orange Love. W przypadku ostatniej opcji za Samsunga Galaxy S9 zapłacicie na start 0 zł, a później 36 rat po 92 zł, co na koniec da łącznie 3312 zł za sam telefon.

W planach abonamentowych raty dostępne są od Planu Standardowego wzwyż, jeśli chcecie te telefonu w najtańszym Planie Podstawowym musicie zapłacić za niego całość na start, jedynie w opcji zobowiązania na 36 miesięcy dodano możliwość zakupu na raty w tym planie.

Więcej szczegółów przedsprzedaży Samsung Galaxy S9 i S9+ w Orange znajdziecie pod tym linkiem.

Samsung Galaxy S9 i S9+ w T-Mobile

T-Mobile dwie opcje rat - 24 miesiące i 36 miesięcy udostępnił tylko klientom biznesowym, dodatkowo mogą oni obniżyć cenę telefonów korzystając z budżetu na urządzenie zgromadzonego na swoich kontach.

Klienci indywidualni mogą zamówić oba modele Samsunga Galaxy S9 i S9+ we wszystkich abonamentach z zobowiązaniem na 24 miesiące. Nie ma opcji za 0 zł, w najdroższym abonamencie za Samsunga Galaxy S9 zapłacicie 759 zł na start, a później 180 zł miesięcznie (rata+abonament), a z Samsunga Galaxy S9+ 1359 zł i później również 180 zł miesięcznie.

Klienci, którzy zamówią telefon do 7 marca otrzymają go 8 marca. Telefony zamówione później do 15 marca otrzymają 16 marca.
Więcej szczegółów przedsprzedaży Samsung Galaxy S9 i S9+ w T-Mobile znajdziecie pod tym linkiem.

Samsung Galaxy S9 i S9+ w Plus

Plus nie ma jeszcze dedykowanej strony z ofertą przedsprzedażową na te modele telefonów, ale GSMONLINE dotarł do cennika telefonów, który zawiera już ceny za Samsung Galaxy S9 i S9+.

Samsung Galaxy S9 i S9+ w Play

W Play również pojawiły się już cenniki nowych flagowców Samsunga. W najbardziej popularnej taryfie Stan Nielimitowany Solo, najtaniej można kupić Samsunga Galaxy S9 za 99 zł na start, jednak trzeba liczyć się później z miesięcznymi opłatami na poziomie 250 zł (240 zł przy przeniesieniu numeru). Pełen cennik dostępny jest pod tym linkiem (pdf).

Każdy klient kupujący nowe Samsungi w przedsprzedaży może uzyskać do 2 tys. zł zwrotu przy oddaniu starego urządzenia. Szczegóły tej promocji znajdziecie na stronie www.odkups9.samsung.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu