Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Krótko: Od dziś od 3GB do 10GB w technologii LTE z nju mobile

GU
Grzegorz Ułan
60

Od uruchomienia nju mobile minęło już ponad rok, a popularność tej usługi zdaje się nie słabnąć. Co więcej, Orange nie poprzestaje na tym, co już zaoferował swoim użytkownikom i od dziś wprowadził prawdziwą bombę, przynajmniej dla tych najbardziej "internetowych" klientów. Otóż dotychczasowy paki...

Od uruchomienia nju mobile minęło już ponad rok, a popularność tej usługi zdaje się nie słabnąć. Co więcej, Orange nie poprzestaje na tym, co już zaoferował swoim użytkownikom i od dziś wprowadził prawdziwą bombę, przynajmniej dla tych najbardziej "internetowych" klientów.

Otóż dotychczasowy pakiet 1GB za 19 zł został powiększony do 3GB i to zarówno w ofercie na kartę jak i z rachunkiem. Z tego wynika, że mamy tu już do czynienia z prawdziwym NL bez długoterminowej umowy i w przystępnej cenie, czyli 57 zł. Przy czym pamiętajmy, że to maksymalna kwota jaką wydamy w miesiącu.

Dla tych, którym i 3GB to za mało mogą dodatkowo aktywować sobie usługę "więcej internetu", dostępna tylko dla użytkowników nju z rachunkiem.

W ramach usługi dostajemy aż 10GB transferu danych za 29 zł. Tego transferu chyba nie da się wykorzystać na smartfonie, ale dla tych, którzy wykorzystują go czasem jako punkt dostępowy dla innych urządzeń w domu, przyda się na pewno.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile