Telekomy

Play udostępnia nową ofertę na nielimitowany internet LTE

GU
Grzegorz Ułan
57

Cisza przed burzą, tak można opisać ostatnie poczynania, a ściślej mówiąc ich brak ze strony niegdysiejszego pioniera w innowacyjnych ofertach wśród naszych operatorów komórkowych. Czytając opinię i oczekiwania w sieci można się było spodziewać kontroferty w stosunku do nju mobile, ewentualnie próbę...

Cisza przed burzą, tak można opisać ostatnie poczynania, a ściślej mówiąc ich brak ze strony niegdysiejszego pioniera w innowacyjnych ofertach wśród naszych operatorów komórkowych. Czytając opinię i oczekiwania w sieci można się było spodziewać kontroferty w stosunku do nju mobile, ewentualnie próbę przyciagnięcia klientów T-mobile, którym podwyższono opłaty za dotychczasowe abonamenty.

Dziś już wiemy, że to nowa oferta na nielimitowany internet skierowany na odebranie klientów Polsatowi i Plusowi, którzy to udostępnili swój dostęp do sieci jakiś czas temu w nowym Power LTE.

Co przygotował Play? Jeśli chodzi o ofertę „Tylko Sim” przez pierwsze 6 miesiące dostaniemy internet bez limitów za 29,99 zł. Po tym okresie zaczyna obowiązywać limit 25GB (Power LTE 69,90 zł, z tym że jest ograniczenie prędkości).

W przypadku, gdy chcemy dodatkowo dokupić 25GB zapłacimy za to 10 zł. Za nielimitowany dostęp opłata wynosi 20 zł. Łącznie więc koszt nielimitowanego internetu LTE zamknie się w kwocie 49,99 zł miesięcznie.

Troche niezrozumiałe są następne pakiety. Za zwykły modem USB przyjdzie nam płacić dodatkowwe 20 zł przez półtora roku, przenośny router 30 zł, a za domowy router LTE dodatkowe 40 zł. Modemy USB to koszt rzędu 130-150 zł, tu przyjdzie nam sporo przepłacić przy opcji w droższym abonamencie.

W przypadku wyboru opcji z przenośnym routerem tablet Samsunga gratis. Na ostateczną opinię o nowej ofercie przyjdzie nam poczekać na udostępnienie regulaminów, które mają się pojawić jutro. Szczególnie ważne będzie czy Play nałoży jakieś ograniczenia transferu po przekroczeniu którego obniży prędkość, jak to się ma w przypadku Power LTE od Polsatu i Plusa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile