Gry

Poszli do kina na film, a EA włączyło im Jedi Upadły Zakon na wielkim ekranie

PW
Paweł Winiarski
5

Kolejny zwiastun, kolejna reklama na skrzyżowaniu. No cóż, klasyczne formy promocji gier chyba nigdy nie znikną, dlatego podoba mi się, że wydawcy mają ciekawsze pomysły by pokazać swój produkt. Tak zrobiło EA przy okazji Star Wars Jedi: Upadły Zakon, które zgrabnie wpleciono...do kin.

Końcówka roku upłynęła nam pod znakiem Star Wars. Z jednej strony kinowy film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, z drugiej naprawdę udana gra Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Da się jakoś połączyć te dwa tematy? Oczywiście.

EA przygotowało w grudniu fajną niespodziankę dla fanów uniwersum. Przed wybranymi seansami w kinach Cinema City, jeden z widzów miał okazję zagrać w grę Star Wars Jedi: Upadły Zakon na dużym ekranie. Niestety nie byłem to ja, ale grałem kiedyś w kinie i zapewniam Was, że to ogromna frajda.

Całość została bardzo sympatycznie przygotowana. Jeden z graczy, po tym jak został wybrany przez samego Mistrza Yodę, znalazł pod swoim fotelem pada od Xboksa One i miał okazję wcielić się w bohatera nowej gry - ciekawe czy wybrani czuli presję całej sali kinowej, głupio tak przecież przy ludziach dać się pokonać szturmowcom. Zobaczcie sami, przygotowano film z wydarzenia.

Akcja trwała od 19 do 23 grudnia w wybranych kinach w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, dodatkowo przygotowano też specjalną strefę, w której można było pograć w Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Mam nadzieję, że tego typu akcji będzie w przyszłości jeszcze więcej, po uśmiechach na materiale widać, że wszyscy dobrze się bawili - a przecież o to chodzi.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu