22

Polski NaviExpert pojawił się na iOS!

Wreszcie nareszcie można by powiedzieć. NaviExpert wreszcie wydał wersję na iOS. Pomimo wielu rozwiązań do nawigacji i mierzenia natężenia korków w mieście (w formie aplikacji mobilnych) ta pozycja wydaje mi się bardzo ciekawa. Przede wszystkim faktycznie nieźle radzą sobie z ruchem miejskim i omijaniem korków a jak wiecie jest to kluczowa funkcja w jeździe po […]

2012-12-17 10.57.17

Wreszcie nareszcie można by powiedzieć. NaviExpert wreszcie wydał wersję na iOS. Pomimo wielu rozwiązań do nawigacji i mierzenia natężenia korków w mieście (w formie aplikacji mobilnych) ta pozycja wydaje mi się bardzo ciekawa.

Przede wszystkim faktycznie nieźle radzą sobie z ruchem miejskim i omijaniem korków a jak wiecie jest to kluczowa funkcja w jeździe po naszych zakorkowanych drogach. Do tego wszystkie NaviExpert posiada też funkcje znane do tej pory z takiego rozwiązania jak Janosik czyli możliwość ostrzeżenia innych kierowców o „różnych zdarzeniach drogowych” przez wewnętrzne CB. Dodatkowo aplikacja oferuję jakże przydatną dziś porównywarkę cen paliw (znajdziemy najtańszą stację benzynową w pobliżu naszej lokalizacji) oraz bazę użytecznych miejsc i wydarzeń.

Zabieram się za testowanie – tydzień jest za darmo.